Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się na adopcję. 7-latek zamieszka z kurczakami

i

Autor: Shutterstock Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się na adopcję. 7-latek zamieszka z kurczakami

Śmierć królowej Elżbiety II

Książę Harry nigdy nie ujawni tych sekretów! Królewski fotograf zapowiada szok i przełom

2022-09-19 5:30

Śmierć i pogrzeb królowej Elżbiety II wywołały wielki przełom w życiu księcia Harry'ego i możemy spodziewać się teraz tego, co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia. Harry chciał ujawnić wiele pikantnych sekretów z życia brytyjskiej rodziny królewskiej, ale teraz zapewne tego nie zrobi... O co chodzi? Rąbka tajemnicy uchylił sławny królewski fotograf!

Książę Harry miał wydać sensacyjną autobiografię. Ma szokujące informacje o Karolu III?

Już dziś, 19 września odbędzie się uroczysty pogrzeb królowej Elżbiety II. Wezmą w nim udział wszyscy najważniejsi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, a także Meghan Markle i książę Harry, uciekinierzy z tej rodziny i jej zapamiętali krytycy. Nic dziwnego, że spotkanie z obmówionymi w mediach Karolem czy Kate nie było łatwe dla obu stron. Czy książę Harry i Meghan Markle pogodzą się z resztą rodziny królewskiej? Jeszcze niedawno było to nie do pomyślenia. Oboje nie ustawali w atakach, a czara goryczy przelała się, kiedy wydawnictwo Penguin potwierdziło podpisanie kontraktu z Harrym na wydanie jego sekretnych pamiętników. Książę miał ujawnić we wspomnieniach, jak wyglądało jego życie w brytyjskiej rodzinie królewskiej z perspektywy "nie księcia, jakim się urodził, ale mężczyzny, jakim się stał"... Z nieoficjalnych informacji wynikało, że Harry ma parę prawdziwych bomb informacyjnych, zwłaszcza w kwestii Karola i Camilli, obecnych króla i królowej małżonki.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Światowi przywódcy zjechali na pogrzeb królowej Elżbiety II! Zobacz Bidenów, Macronów i Ołenę Zełenską

PRZECZYTAJ TAKŻE: Królowa "nie chciała nudnego pogrzebu"! Duchowny ujawnia ostatnie życzenie Elżbiety II

Sonda
Czy Harry powinien wydać swoją autobiografię, w której ujawni rodzinne sekrety?

Książę Harry może zmienić zdanie i nie opublikować swoich sensacyjnych wspomnień. Tak uważa królewski fotograf

Czy wobec śmierci Elżbiety II Harry zdecyduje się nie ujawniać tych sekretów? Już wcześniej miał wątpliwości. Premierę autobiografii przełożono dwukrotnie. Teraz eksperci twierdzą, że Harry może całkowicie porzucić pomysł wydania autobiografii! Potwierdził to w wywiadzie dla GB News Ian Lloyd, wieloletni królewski fotograf i biograf. "To zabawne, że niebawem ma się ukazać ta autobiografia i Penguin zapłacił za nią 17 milionów funtów. Oni chcą swojej porcji mięsa" - powiedział. Gdy został zapytany, czy Harry zerwie umowę na książkę, odpowiedział: "Myślę, że może tak się stać. On znowu jest na pokładzie z rodziną królewską, nosi mundur i w ogóle".

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pogrzeb królowej Elżbiety II. W Londynie będą 2 miliony ludzi! Relacja na żywo

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gdzie są dzieci Meghan Markle? Królowa tuż przed śmiercią zobaczyła prawnuczkę

Szokujące słowa przewodniczącego Rady Miasta Podkowa Leśna. Tak powiedział o królowej Elżbiecie II!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają