Meghan Markle i książę Harry pokazali córeczkę!

i

Autor: HSH Alexi Lubomirski/INSTAGRAM Meghan Markle i książę Harry pokazali córeczkę!

Śmierć królowej Elżbiety II

Gdzie są dzieci Meghan Markle? Królowa tuż przed śmiercią zobaczyła prawnuczkę

2022-09-18 18:50

Meghan Markle i książę Harry mieli wrócić do swoich dzieci w Stanach Zjednoczonych tydzień temu, jednak z powodu śmierci królowej Elżbiety II zostali w Europie. Nie widzieli rocznej Lilibet i trzyletniego Archiego już dwa tygodnie! Czy dzieci Meghan Markle i księcia Harry'ego będą obecne na pogrzebie królowej Elżbiety II?

Dzieci Meghan Markle i księcia Harry'ego nie będą obecne na pogrzebie królowej? Archie i Lilibet na razie są w USA

Wiadomość o śmierci królowej Elżbiety II przypadkiem zastała Meghan Markle i księcia Harry'ego w Europie. Przylecieli na nasz kontynent 4 września. Zgodnie z planem mieli odwiedzić Niemcy oraz Wielką Brytanię, a 8 września wrócić do Stanów Zjednoczonych. Jednak jak wiemy, to właśnie 8 września świat obiegła wiadomość o śmierci królowej. W tej sytuacji Meghan Markle i książę Harry musieli zostać w Europie. Od tygodnia przebywają w Wielkiej Brytanii, gdzie wzięli udział w kilku wydarzeniach związanych z pożegnaniem brytyjskiej monarchini, oczywiście będą też uczestniczyć w pogrzebie Elżbiety II, który zaplanowano na jutro, 19 września na godzinę 12 czasu polskiego.

ZOBACZ RELACJĘ Z POGRZEBU ELŻBIETY II NA ŻYWO

Tymczasem dzieci Meghan Markle i księcia Harry'ego cały czas są w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w Kalifornii, w rezydencji w Montecito. Opiekuje się nimi Doria Ragland, matka Meghan Markle oraz nianie. Meghan i Harry nie widzieli rocznej Lilibet i trzyletniego Archiego już dwa tygodnie! Czy dzieci Meghan Markle i księcia Harry'ego bedą obecne na pogrzebie królowej Elżbiety II?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Upokorzenie księcia Harry'ego! Rodzina królewska pozbawiła go tego tuż przed pogrzebem

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle zaliczyła wpadkę! Książę William publicznie zwrócił jej uwagę? WIDEO

Sonda
Lubisz księcia Harry'ego i księżną Meghan?

Królowa zobaczyła najmłodszą prawnuczkę na krótko przed śmiercią. Wzruszające spotkanie z roczną Lilibet

Parę dni temu pojawiły się spekulacje na temat możliwego ściągnięcia Archiego i Lilibet na pogrzeb, ale teraz wszystko wskazuje na to, że jednak pozostaną w USA. W pogrzebie nie będą zresztą uczestniczyć także młodsze dzieci księcia Williama i księżnej Kate - Charlotte i Louise, nie jest jednak wykluczona obecność 9-letniego już George'a. Królowa Elżbieta II zobaczyła swoją najmłodszą prawnuczkę Lilibet zaledwie trzy miesiące przed śmiercią! Meghan i Harry przywieźli ją ze sobą, gdy przyjechali do Wielkiej Brytanii na obchody 70-lecia panowania Elżbiety II. Lilibet otrzymała imię po królowej. Rodzina i książę Filip zwykli kiedyś mówić do Elżbiety II właśnie "Lilibet".

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szok przy trumnie królowej! Mężczyzna powalony na ziemię i aresztowany. Chwycił za trumnę! WIDEO

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak brytyjska rodzina królewska ubierze się na pogrzeb królowej? Tak oddadzą hołd zmarłej Elżbiecie II

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany