Szok przy trumnie królowej. Mężczyzna powalony na ziemię i aresztowany.

i

Autor: Associated Press/twitter Szok przy trumnie królowej. Mężczyzna powalony na ziemię i aresztowany.

Śmierć królowej Elżbiety II

Szok przy trumnie królowej! Mężczyzna powalony na ziemię i aresztowany. Chwycił za trumnę! WIDEO

2022-09-17 17:41

Szokujący i tajemniczy incydent przy trumnie królowej Elżbiety II! Pewien mężczyzna wybiegł z tłumu ludzi oczekujących na oddanie hołdu zmarłej monarchini i wdarł się na postument, na którym leży trumna. Zdążył dotknąć jej i unieść królewską flagę, którą jest przykryta, zanim został powalony na ziemię przez policjantów. Chciał otworzyć trumnę? Jakie miał zamiary?!

Mężczyzna wdarł się na postument z trumną Elżbiety II! Zaczął ściągać flagę i chwytał za wieko! Policja powaliła go na ziemię

Dramatyczne sceny rozegrały się przy trumnie Elżbiety II! Sprawa przedostała się do mediów w weekend, do incydentu miało dojść w piątkowy wieczór. W Pałacu Westminsterskim, gdzie leży wystawiona na widok publiczny trumna z ciałem królowej brytyjskiej, były wtedy tłumy ludzi. Ogromna kolejka ciągnie się kilometrami, tysiące ludzi czekają po kilkanaście godzin, by na chwilę zobaczyć na własne oczy trumnę. W pewnym momencie z kolejki wyrwał się jakiś młody mężczyzna. Ktoś zdołał sfilmować telefonem to, co zrobił! Człowiek ten nieoczekiwanie wdarł się na postument, na którym leży trumna. Zdążył dotknąć jej i unieść królewską flagę, którą jest przykryta, zanim został powalony na ziemię przez policjantów. Chciał otworzyć trumnę? Jakie miał zamiary?!

ZOBACZ RELACJĘ Z POGRZEBU ELŻBIETY II NA ŻYWO

Szok przy trumnie królowej. Mężczyzna powalony na ziemię i aresztowany.

i

Autor: Associated Press/twitter Szok przy trumnie królowej. Mężczyzna powalony na ziemię i aresztowany.

Stał w kolejce przez 14 godzin, potem rzucił się na trumnę z ciałem Elżbiety II. Nadal nie wiadomo, jakie miał zamiary

Świadkowie opowiadają dziennikarzom "Daily Mail", że mężczyzna stał spokojnie wraz z innymi w kolejce aż przez 14 godzin. Wyróżniał się tylko tym, że nic nie mówił, podczas gdy inni wciąż ze sobą rozmawiali. Nikt nie spodziewał się, co zamierza zrobić ten niepozorny człowiek. Nie wiadomo jeszcze, jak wytłumaczył swoje zachowanie policji i jaka czeka go kara. Świadkowie twierdzą też, że zareagowali jedynie policjanci, a strażnicy stali bez ruchu, zamiast odgonić intruza, zaś ludzie stojący wówczas w kolejce w pałacu krzyczeli z przerażenia, nie wiedząc, co tajemniczy mężczyzna ma zamiar zrobić z trumną monarchini.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zdrady księcia Filipa czy tylko plotki? O tych kobietach mówiono, że były kochankami męża Elżbiety II!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Siostra królowej Elżbiety II romansowała z młodym ogrodnikiem! Księżniczka Małgorzata, czarna owca w rodzinie Windsorów

Sonda
Będziesz oglądać pogrzeb królowej Elżbiety II?

QUIZ. Polacy też mieli swoich królów. Ile o nich wiesz? Korona na głowie za 8/10

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od królowej. Wskaż prawdziwą informację o Jadwidze Andegaweńskiej
Szokujące słowa przewodniczącego Rady Miasta Podkowa Leśna. Tak powiedział o królowej Elżbiecie II!
Nasi Partnerzy polecają