Jak rodzina królewska ubierze się na pogrzeb Elżbiety II?

i

Autor: Associated Press Jak rodzina królewska ubierze się na pogrzeb Elżbiety II?

Śmierć królowej Elżbiety II

Jak brytyjska rodzina królewska ubierze się na pogrzeb królowej? Tak oddadzą hołd zmarłej Elżbiecie II

2022-09-17 21:06

Księżna Kate, Meghan Markle, król Karol III i reszta członków brytyjskiej rodziny królewskiej - wszyscy oni w poniedziałek, 19 września pojawią się na pogrzebie królowej Elżbiety II. Jak brytyjska rodzina królewska ubierze się na pogrzeb królowej? Tu nie ma miejsca na dowolność. Wszystko będzie miało znaczenie symboliczne i jest ściśle określone przez królewski protokół. Niektóre zasady mogą zaskoczyć.

Pogrzeb królowej Elżbiety II. Tak muszą ubrać się księżna Kate i Meghan Markle. Protokół nie pozostawia im wyboru

19 września, o godzinie 12 czasu polskiego rozpocznie się ceremonia pogrzebowa królowej Elżbiety II. W Opactwie Westminsterskim pojawią się wszyscy najważniejsi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Zobaczymy oczywiście króla Karola III z królową małżonką Camillą, księcia Walii Williama z księżną Kate, a także księcia Harry'ego z Meghan Markle. Choć w takim dniu nie jest to temat najważniejszy, z pewnością wielu zastanawia się, jak będą wyglądać członkowie rodziny królewskiej podczas ostatniego pożegnania królowej Elżbiety II. Jakimi stylizacjami oddadzą hołd ukochanej monarchini Brytyjczyków? Wszystko będzie miało znaczenie symboliczne i jest wyznaczone przez ścisły protokół. Z pewnością Kate czy Meghan nie będą wyglądały tak samo, jak podczas uroczystości w Pałacu Westminsterskim. To dlatego, że protokół nakazuje kobietom założenie czarnego welonu podczas tak ważnych uroczystości pogrzebowych. Nie musi to być długi welon. Z pewnością Kate, Meghan i Camilla pojawią się w czerni, a do poważnych kreacji mogą ponownie dobrać perły jako symbol smutku, żalu i utraty.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szok przy trumnie królowej! Mężczyzna powalony na ziemię i aresztowany. Chwycił za trumnę! WIDEO

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zdrady księcia Filipa czy tylko plotki? O tych kobietach mówiono, że były kochankami męża Elżbiety II!

Czy książę Harry i książę Andrzej założą mundury wojskowe na pogrzeb królowej? Ta decyzja wywołała burzę

Co do panów, tym razem to ich stroje wywołują dyskusje i wielkie kontrowersje! Chodzi o księcia Andrzeja i księcia Harry'ego. Skompromitowany seksaferą Andrzej mimo wszystko będzie mógł założyć na pogrzeb mundur wojskowy, chociaż młodszego syna królowej pozbawiono wszelkich tytułów i patronatów. Harry dobrowolnie zrzekł się funkcji pracującego członka rodziny królewskiej, dlatego początkowo w ogóle zabroniono mu zakładania munduru, jako że stracił swoje tytuły wojskowe mimo długoletniej służby, w tym w Afganistanie. Jednak jak podał "Mirror", ostatecznie pozwolono mu założyć mundur podczas uroczystości sobotnich. Prawdopodobnie w poniedziałek, podczas samego pogrzebu, włoży jednak garnitur. Mundur wojskowy będzie miał oczywiście książę William, podobnie jak król Karol III.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Siostra królowej Elżbiety II romansowała z młodym ogrodnikiem! Księżniczka Małgorzata, czarna owca w rodzinie Windsorów

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle i księżna Kate rozpracowane! Ekspert od mowy ciała ujawnił ich sekrety

Sonda
Śmierć królowej Elżbiety Tobą wstrząsnęła?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała