Światowi przywódcy  przybywają na pogrzeb

i

Autor: AP

Śmierć królowej Elżbiety II

Światowi przywódcy zjechali na pogrzeb królowej Elżbiety II! Zobacz Bidenów, Macronów i Ołenę Zełenską

2022-09-18 21:30

Pogrzeb królowej Elżbiety II to wydarzenie, na które zaproszono wszystkich najważniejszych światowych przywódców, oczywiście poza rosyjskim dyktatorem. Do Londynu w weekend zjechali między innymi Joe i Jill Biden, Emmanuel Macron z żoną Brigitte Macron czy pierwsza dama Ukrainy Ołena Zełenska. Zobacz, jak wyglądali i jak się ubrali!

Światowi przywódcy przylatują na pogrzeb królowej Elżbiety II. W Londynie są prezydenci USA, Francji, pierwsza dama Ukrainy

Najważniejsi światowi politycy zjechali na pogrzeb Elżbiety II. Tak ważnego wydarzenia historycznego i zarazem pożegnania jednej z najbardziej poważanych przywódczyń nie mogli opuścić. Do Londynu w weekend zjechali między innymi Joe i Jill Biden, Emmanuel Macron z żoną Brigitte Macron czy pierwsza dama Ukrainy Ołena Zełenska. Reprezentowała ona prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, który pozostał na Ukrainie z oczywistych względów. Polskę reprezentuje prezydent Andrzej Duda. Jak wyglądali światowi przywódcy i ich żony w Londynie? Jak się ubrali? Uwagę swoim strojem zwrócili na siebie przede wszystkim Emmanuel Macron i Brigitte Macron. Ciemne spodnie i marynarki połączyli z niezbyt formalnymi butami sportowymi!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Królowa "nie chciała nudnego pogrzebu"! Duchowny ujawnia ostatnie życzenie Elżbiety II

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pogrzeb królowej Elżbiety II. W Londynie będą 2 miliony ludzi! Relacja na żywo

Jak ubrali się znani politycy, którzy przylecieli na pogrzeb królowej? Są pierwsze komentarze

"Najbardziej cool spośród żałobników" - pisze jeden z użytkowników Twittera, zdaniem innych Macronowie byli zbyt na luzie. Ołena Zełenska zachwyciła klasyczną elegancją. W niczym nie ustępowała ikonie stylu księżnej Kate, która przyjęła ją w Pałacu Buckingham. Państwo Bidenowie także postawili na klasykę. Joe Biden miał na sobie ciemny garnitur, pierwsza dama Stanów Zjednoczonych ciemnoniebieską bluzkę i spodnie. Król Hiszpanii Felipe i królowa Letizia postawili na czerń. Królowa zachwyciła elegancką, obcisłą suknią, do której dobrała srebrną broszkę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gdzie są dzieci Meghan Markle? Królowa tuż przed śmiercią zobaczyła prawnuczkę

PRZECZYTAJ TAKŻE: Upokorzenie księcia Harry'ego! Rodzina królewska pozbawiła go tego tuż przed pogrzebem

Sonda
Będziesz oglądać pogrzeb królowej Elżbiety II?

QUIZ. Od Waszyngtona do Bidena. Rozpoznasz prezydentów USA? Z czego ich pamiętasz?

Pytanie 1 z 10
Kto był pierwszym prezydentem USA?
"Wielką Brytanię czeka okres dwóch królów" Ekspert ujawnia kulisy relacji w rodzinie królewskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają