Żonaty piosenkarz nazwał dziecko imieniem kochanki?! Piękność ujawnia wszystko

i

Autor: Shutterstock; Instagram/Sumner Stroh Żonaty piosenkarz nazwał dziecko imieniem kochanki?! Piękność ujawnia wszystko

Gwiazdor oskarżony o zdradę

Żonaty piosenkarz nazwał dziecko imieniem kochanki?! Piękność ujawnia wszystko

2022-09-21 9:10

Wielki skandal w wielkim świecie! Instagramowa piękność, niejaka Sumner Stroh, publicznie oskarżyła sławnego i żonatego piosenkarza o romans. Adam Levine, mąż top modelki Behati Prinsloo, miał zdradzać ją właśnie z Sumner. Levine i Prinsloo mają dwoje dzieci, a trzecie jest w drodze. Aż trudno uwierzyć, co chciał zrobić gwiazdor! Teraz zgłaszają się kolejne kobiety z nowymi opowieściami... Jest komentarz Levine'a!

Adam Levine zdradzał żonę z Instagramową modelką? Sumner Stroh: "Mieliśmy romans, chce nazwać swoje dziecko moim imieniem"

Adam Levine jeszcze parę lat temu uchodził za jednego z największych podrywaczy w showbiznesie. Lider zespołu Maroon 5 zmieniał modelki u swojego boku tylko odrobinę rzadziej niż Leonardo DiCaprio. W 2014 roku niespodziewanie ustatkował się i ożenił z jedną z owych modelek, a konkretnie z Behati Prinsloo. Para od tamtej pory doczekała się dwóch córek - Dusty Rose (4 l.) i Gio Grace (3 l.). Wielu dziwiło się, że taki playboy jak Adam Levine wytrzymuje w małżeńskim stadle. Lecz jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom pewnej Instagramowej celebrytki, piosenkarzowi jednak nie udało się dotrzymać wierności - nawet top modelce Victoria's Secret. Instagramowa piękność, niejaka Sumner Stroh, publicznie oskarżyła sławnego i żonatego piosenkarza o romans. Adam Levine, mąż top modelki Behati Prinsloo, miał zdradzać ją właśnie z Sumner. Celebrytka ujawniła romans na TikToku, pokazując też SMS-y od gwiazdora.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Brad Pitt został rzeźbiarzem! Zobacz jego dzieła, to wielkie zaskoczenie

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kochanka rapera z nagim biustem na pokazie mody! 32-latka wystawiła gołe piersi do kamery

Sonda
Wybaczyłabyś zdradę?

"Mówiąc w skrócie, miałam romans z mężczyzną, który jest żonaty z modelką Victoria's Secret. Byłam młoda i naiwna, łatwo było mną manipulować" - twierdzi Sumner Stroh. I opowiada, że dostała od Levine'a wiadomość pełną komplementów. "Jesteś taka gorąca!" - pisał. "Na żywo 50 razy bardziej" - dodał po jakimś czasie... Stroh twierdzi, że spotykała się z gwiazdorem Maroon 5 przez rok, a potem kontakt urwał im się na parę miesięcy. Niespodziewanie Levine znów napisał. Powiedział, że... spodziewa się trzeciego dziecka, a jeśli to będzie chłopiec, chciałby nazwać go... Sumner. Czyli imieniem własnej kochanki. Levine opublikował oświadczenie, w którym stwierdza, ze "bierze pełną odpowiedzialność" za to, co się stało, ale choć "przekroczył granice", to... "nie miał romansu". Tymczasem już trzy inne kobiety dołączają do Sumner i twierdzą, że również dostawały od piosenkarza SMS-y z propozycjami seksualnymi.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle płakała na pogrzebie królowej. Dziennikarz śledczy twierdzi, że miała ukryty powód!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tak strzeżono pogrzebu królowej! Aresztowano 31-latka, który chciał... wyciągać z trumny Elżbietę II

QUIZ. Najgorsze zdrady polskich seriali. Zszokowana Polska wstrzymywała oddech! Pamiętasz to?

Pytanie 1 z 17
Dlaczego od kochającego trzeciego męża uciekała do pierwszego do dziś nie wie nikt. Ale i tak wszyscy ją kochają...
Mąż zdradził Polę Raksę z przyszłą prostytutką. Historia z Koprem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE