Krokodyl rzucił się na opiekuna podczas przedstawienia dla dzieci! Wszystko się nagrało. WIDEO

i

Autor: Archiwum prywatne Krokodyl rzucił się na opiekuna podczas przedstawienia dla dzieci! Wszystko się nagrało. WIDEO

Atak gada na filmie

Krokodyl rzucił się na opiekuna podczas przedstawienia dla dzieci! Wszystko się nagrało. WIDEO

2022-09-21 13:00

Horror podczas przedstawienia z udziałem krokodyli! Dziki gad otworzył paszczę i rzucił się na 68-letniego opiekuna w samym środku show! Potworne wydarzenie zostało przypadkowo nagrane telefonem. Film kończy się wśród płaczu dzieci i przerażających okrzyków... Tylko dla widzów o mocnych nerwach!

Krokodyl rzucił się na mężczyznę podczas przedstawienia dla rodzin! Szokujące wideo pokazuje, jak gad zaciska paszczę na 68-latku

To miało być emocjonujące przedstawienie dla rodzin, a skończyło się prawdziwym koszmarem! 68-letni opiekun krokodyli z ośrodka Crocodile Creek w Republice Południowej Afryki nie spodziewał się, że może dojść do czegoś takiego. Sean Le Clus opiekował się tymi gadami kilkadziesiąt lat. Bez obaw dosłownie usiadł na wielkim samcu o wymownym imieniu Hannibal. Znał go przecież od trzydziestu lat. Ale dzika natura dała o sobie znać... Zaczęło się niewinnie. 68-latek opowiadał publiczności o zwierzętach, wymachując kijaszkiem na grzbiecie krokodyla. Przedstawienie oglądały całe rodziny z małymi dziećmi. Wtem... leżąca obok samica odwróciła się i kłapnęła paszczą w kierunku opiekuna. On odsunął się i jeszcze ze śmiechem wymachiwał kijkiem w stronę samicy imieniem July. To rozzłościło samca. Hannibal postanowił stanąć w obronie partnerki!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Żonaty piosenkarz nazwał dziecko imieniem kochanki?! Piękność ujawnia wszystko

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szalał z siekierą w McDonald's! Powodem nieudany podryw. WIDEO

Krokodyl gigant rzucił się z zębiskami na opiekuna! Wiadomo, jak to się skończyło

Ogromny krokodyl rzucił się na 68-letniego opiekuna w samym środku przedstawienia! Wgryzł mu się w nogę, a mężczyzna strasznie krzyczał i próbował uciec. Potworne wydarzenie zostało przypadkowo nagrane telefonem. Film kończy się wśród płaczu dzieci i przerażających okrzyków... Na szczęście przedstawiciele ośrodka zapewniają, że mężczyźnie nic poważnego się nie stało, a nawet że ranę opatrzono i 20 minutach Le Clus wrócił do pracy. Istny cud!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Brad Pitt został rzeźbiarzem! Zobacz jego dzieła, to wielkie zaskoczenie

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kochanka rapera z nagim biustem na pokazie mody! 32-latka wystawiła gołe piersi do kamery

Sonda
Lubisz odwiedzać ZOO?

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Kanały i cieśniny. Nawet najlepsi mogą mieć problem

Pytanie 1 z 10
Ile lat trwała budowa Kanału Sueskiego?
Białystok. Popołudniowa sjesta w Akcent ZOO. Zwierzęta leniuchują po obiedzie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki