Ten krokodyl pożarł 80 ludzi! Dziś uprawia seks na farmie

2021-06-11 13:00 Zofia Dąbrowska
Krokodyl
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe

Krokodyl ludojad pożarł jedną dziesiątą wioski! Gad wynurzał się z jeziora Victoria i pałaszował dzieci oraz rybaków. Zjadł ich w sumie aż... 80. Do tych niewiarygodnych zdarzeń doszło w miejscowości Luganga w Ugandzie. Jak pisze "Sydney Morning Herald", stwora udało się w końcu pojmać. Mieszkańcy wioski chcieli go zlinczować na lata terroru, ale władze na to nie pozwoliły i krokodyl zwany czule Osamą stare lata trafił na fermę dla krokodyli, gdzie całymi dniami uprawia seks, choć ma już 75 lat. Po co?

Horror w Ugandzie! Pięciometrowy krokodyl gigant przez kilkanaście lat terroryzował afrykańską wioskę Luganga. Jak pisze "Sydney Morning Herald", stwór od 1991 do 2005 roku zdołał pożreć aż 80 osób, tak przynajmniej twierdzą mieszkańcy Lugangi. Ofiary bestii to dzieci i rybacy, którzy zapuścili się na wody jeziora Victoria. W sumie krokodyl zjadł jedną dziesiątą wioski! Gada nazwano "Osama", bo jego mordercze instynkty kojarzyły się z najsłynniejszym wówczas terrorystą Osamą bin Ladenem. Co dziś porabia Osama, którego udało się pojmać w 2005 roku? Prawda zaskakuje!

NIE PRZEGAP: Syn premiera to wykapany tatuś. Ujawniono zdjęcia, co za podobieństwo!

Jak pisze "Daily Star", krokodyl na stare lata trafił na fermę dla krokodyli, gdzie całymi dniami uprawia seks, choć ma już 75 lat. Jednak co to jest dla długowiecznych gadów?! Ferma specjalizuje się w rozmnażaniu krokodyli i tuczeniu ich na mięso i skóry. Mieszka ich tam aż pięć tysięcy. Osama został atrakcją turystyczną i zarazem seryjnym rozpłodowcem, więc jego najprawdopodobnie nikt na torebkę nie przerobi.

NIE PRZEGAP: Porwali 2-latka z dworca kolejowego! Zaginiony odnalazł się po 58 latach

NIE PRZEGAP: Księżna Kate na kompromitującym nagraniu?! Taśmy może ujawnić Meghan Markle

Zwierzęta tez oddają krew!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze