Porwali 2-latka z dworca kolejowego! Zaginiony odnalazł się po 58 latach

2021-06-11 10:00 Zofia Dąbrowska
Zaginione dzieci z Mazowsza lata temu przepadły jak kamień w wodę. Ich rodzicom z rozpaczy pękają serca
Autor: Pixabay Zaginione dzieci z Mazowsza lata temu przepadły jak kamień w wodę. Ich rodzicom z rozpaczy pękają serca

Ta niezwykła historia udowadnia, że nigdy nie należy tracić nadziei! Rodzice dziecka zaginionego przed 58 laty odnaleźli syna całego i zdrowego. Okazało się, że został porwany przez ludzi organizujących nielegalne adopcje i sprzedany parze z Szanghaju. 60-letni dziś mężczyzna padł w ramiona swojego 90-letniego ojca. Rządowa akcja identyfikacji zaginionych od dawna ludzi przy pomocy nowoczesnych badań genetycznych pozwoliła już na odnalezienie ponad tysiąca osób. Za ich zniknięciami stały gangi handlujące nie tylko dziećmi do adopcji, ale i zmuszające niektórych nieletnich do prostytucji.

Ta scena wyciska łzy z oczu! Ojciec z synem odnaleźli się po 58 latach. Przez cały ten czas syn uznawany był za zaginionego, a ojciec nigdy nie stracił nadziei na odnalezienie go żywego - i udało mu się to. Ta szokująca historia ma swój początek w 1963 roku w Xuecheng. 2-letni wówczas Fu czekał na pociąg wraz ze swoim ojcem, 32-letnim wtedy Luo. Mężczyzna puścił rękę syna dosłownie na chwilę i dziecko jakby rozpłynęło się w powietrzu. Nie pomogło wołanie i rozpaczliwe bieganie po peronie. 2-latek zniknął. Dziecko zostało uznane za zaginione, a Luo poruszył niebo i ziemię, by je odnaleźć. Historia Fu pojawiała się w telewizji, w gazetach, dziecka szukała policja. Wszystko na nic. Ale chociaż lata mijały, Luo nie odpuszczał.

NIE PRZEGAP: Syn premiera to wykapany tatuś. Ujawniono zdjęcia, co za podobieństwo!

W 2015 roku wziął udział w rządowym programie badań DNA, który pozwolił już na odnalezienie ponad tysiąca zaginionych przed laty osób. Za ich zniknięciami stały gangi handlujące nie tylko dziećmi do adopcji, ale i zmuszające niektórych porwanych nieletnich do prostytucji. Badania przyniosły efekt! Udało się namierzyć 60-letniego dziś Fu. Okazało się, że został porwany przez ludzi organizujących nielegalne adopcje i sprzedany parze z Szanghaju. Adopcyjni rodzice nie wiedzieli, skąd handlarze wzięli dziecko. 60-letni dziś mężczyzna 8 czerwca padł w ramiona swojego 90-letniego ojca w mieście Zaozhuang.

NIE PRZEGAP: Księżna Kate na kompromitującym nagraniu?! Taśmy może ujawnić Meghan Markle

Rutkowski Story - Szokujące znalezisko w miejscu zaginięcia Iwony Wieczorek
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze