Meghan Markle

i

Autor: AP Meghan Markle

Rodzina królewska

Potajemne słowa Meghan Markle ujawnione! Chciała pieniądze za TO!

2022-09-26 10:38

Nowa, pełna sensacyjnych doniesień książka o brytyjskiej rodzinie królewskiej! "The Times" ujawnia pewne fragmenty dotyczące Meghan Markle. Pałacowi dworzanie mówią o niej niewiarygodne rzeczy. Jeśli to wszystko prawda, Meghan faktycznie była koszmarem służby i innych royalsów. Uważała między innymi, że powinno się jej dodatkowo płacić za pewną rzecz...

Meghan Markle domagała się pieniędzy z królewskiego skarbca za spacery i podawanie ręki! Dawni dworzanie oskarżają

Meghan Markle i książę Harry wyjechali już z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych. Podczas ceremonii pogrzebowych Elżbiety II byli obecni, ale nie było widać ocieplenia relacji między nimi a Karolem czy Kate i Williamem. W dodatku sytuacja może jeszcze bardziej się zaognić. A wszystko przez jeszcze jedną, pełną sensacyjnych stwierdzeń książkę o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Publikacja ta niebawem pojawi się na rynku. "Dworzanie: Władza ukryta za koroną" autorstwa Valentine Low opiera się na rozmowach z dawnymi i obecnymi pracownikami pałacu. "The Times" ujawnia pewne fragmenty dotyczące Meghan Markle. Pałacowi dworzanie mówią o niej niewiarygodne rzeczy. Jeśli to wszystko prawda, Meghan faktycznie była koszmarem służby i innych royalsów. O co chodzi? Między innymi o to, że Meghan uważała, iż powinno się jej dodatkowo płacić za pewną rzecz... Chociaż przecież żyła w luksusach, remontowała rezydencje Frogmore Cottage na koszt podatników i miała do dyspozycji ogromne fundusze, uważała podobno, że należy jej się jeszcze więcej pieniędzy.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Księżna Kate i William polecą do USA! Tajne spotkanie z Meghan Markle i Harrym?!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wiadomo, co królowa naprawdę myślała o Meghan Markle! Ujawniono prywatne wyznanie

Sonda
Którą z żon wnuków królowej lubisz bardziej?

Meghan Markle chciała być drugą Beyonce? Przeżyła gorzkie rozczarowanie

Według dworzan cytowanych przez Valentine Low Meghan Markle była zdumiona, że nie otrzymuje dodatkowej zapłaty za... ściskanie dłoni ludzi na spotkaniach i spacerowanie po miejscach odwiedzanych przez siebie w ramach obowiązków. Podczas podróży do Australii miała powiedzieć: "Nie wierzę, że nikt mi za to nie płaci". "Moim zdaniem Meghan myślała, że będzie brytyjską Beyonce. Że bycie częścią rodziny królewskiej da jej tę sławę. Ale odkryła wiele absurdalnych zasad, przez które mogła jeszcze mniej, niż wtedy, gdy była tylko prywatną, a nie publiczną osobą" - ujawnia inne anonimowe pałacowe źródło.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ekspert od mowy ciała o związku Meghan i Harry'ego. Dostrzega chłód, smutek i zmianę

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak odwiedzić grób królowej Elżbiety II! Ile to kosztuje? Już wszystko wiadomo!

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
ROZPACZ po ŚMIERCI KRÓLOWEJ! "KAROL jest za STARY!" l Futbologia Przemka Ofiary
Nasi Partnerzy polecają