Mocne słowa Britney Spears! Wolałaby TO niż powrót do showbiznesu

i

Autor: Shutterstock Mocne słowa Britney Spears! Wolałaby TO niż powrót do showbiznesu

Szokujące wyznanie

Mocne słowa Britney Spears! Wolałaby TO niż powrót do showbiznesu

2022-09-27 13:00

Britney Spears (41 l.) kończy karierę na dobre?! Sławna piosenkarka zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis, w którym po raz kolejny w bardzo mocnych słowach powiedziała, co myśli o swojej rodzinie, przez którą żyła w ubezwłasnowolnieniu przez 14 lat. Dodała, że nie wróci do przemysłu rozrywkowego. Była naprawdę wściekła! Co się stało?

Szokujące słowa Britney Spears! "Wolałabym nasr.. do mojego piep.. basenu, niż wrócić do przemysłu rozrywkowego" 

Britney Spears ma 41 lat, a ostatnich 14 lat swojego życia spędziła będąc pod całkowitą, sądownie nałożoną władzą swojego ojca. Niedawno sędzia uchylił "kuratelę", a Britney uwolniona od niej zaczęła z furią opowiadać o tym, jak Jamie Spears i reszta rodziny traktowali ją niczym zamkniętą w złotej klatce skarbonkę. Twierdzi, że nie mogła nawet mieć samochodu czy wyjść z domu bez czyjejś zgody. Uwolniona, zaczęła szaleć na całego. Zamieszcza w sieci nagie zdjęcia, pospiesznie wzięła ślub z długoletnim partnerem Samem Ashgarim i w bardzo mocnych, czasem nawet wulgarnych słowach mówi, co myśli o swojej rodzinie. Teraz Britney zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis. "Najgorsze było to, że moja rodzina uwięziła mnie w tym miejscu [w domu] na cztery miesiące... K..., Jezu Chryste... Chciałabym widzieć, jak ktoś mówi Jennifer Lopez, że ma siedzieć w miejscu przez osiem godzin dziennie siedem dni w tygodniu, bez samochodu, z własną ochroną mówiącą mi u moich własnych drzwi, że nie mogę wyjść i patrzącą na mnie, gdy naga przebierałam się lub brałam prysznic. Naprawdę, po 14 latach takich upokorzeń jest już za późno. Wolałabym zostać w domu i nasr.. do mojego piep.. basenu, niż wrócić do przemysłu rozrywkowego" - napisała Britney.

Britney Spears uwolniona spod kurateli. Nowe życie gwiazdy

W 2008 roku Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego po tym, jak przeszła załamanie nerwowe. Sąd orzekł o ubezwłasnowolnieniu artystki, a kuratelę nad jej majątkiem powierzył jej ojcu. Po latach wyszło na jaw, że Jamie Spears kontrolował córkę pod każdym względem, podsłuchując ją, kierując jej karierą, podając jej potajemnie środki antykoncepcyjne i decydując nawet o kolorze ścian w jej pokoju. Po nagłośnieniu sprawy zajął się nią sąd. Gdy pozwolił Britney zmienić prawnika, to otworzyło jej drogę do wolności. Sędzia oficjalnie zniósł kuratelę ojca we wrześniu 2020 roku. Britney latem wzięła ślub z trenerem fitness Samem Ashgarim.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Potajemne słowa Meghan Markle ujawnione! Chciała pieniądze za TO!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zaatakowała ją małpa, 20-latka spadła z dachu! Potem nadziała się na pręt. Mocne zdjęcia

Sonda
Śledzisz życie Britney Spears?

Gwiazdy w programach telewizyjnych - kto był w jakim show?

Pytanie 1 z 10
Cleo była w programie...
Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!
Nasi Partnerzy polecają