13.04.2036 ASTEROIDA Apophis UDERZY w ZIEMIĘ. Ludzkość czeka ZAGŁADA. W 2036 nastąpi KONIEC ŚWIATA

2012-04-16 21:08

W kierunku Ziemi pędzi olbrzymia asteroida o średnicy 270 metrów! Według najnowszych obliczeń rosyjskich naukowców gigantyczny głaz nazwany "Apophis" uderzy w naszą planetę dokładnie 13 kwietnia 2036 roku. Ta kolizja doprowadzi do zagłady naszej cywilizacji.

Według obliczeń "Apophis" uderzy w naszą planetę z siłą porównywalną z wybuchami 50 milionów bomb atomowych zrzuconych na Hiroszimę. Po eksplozji zostanie krater o średnicy tysiąca kilometrów, a pył wyrzucony w powietrze zasłoni Słońce. Ziemia pogrąży się w nowej epoce lodowcowej nawet na kilkanaście tysięcy lat.

- W 2029 roku Apophis zbliży się do Ziemi na odległość 38 tys. km, a 13 kwietnia 2036 roku dojdzie do zderzenia - wieszczy prof. Leonid Sokołow z uniwersytetu w Petersburgu. Sytuacja jest poważna. Rosyjscy naukowcy razem ze swoimi kolegami z Komisji Europejskiej, zwołali już konferencję, aby przedyskutować możliwe scenariusze uniknięcia zagłady.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE