13-latek zabity przez wirusa! Nie miał chorób przewlekłych

2020-04-01 9:49 zw
Koronawirus: Kleszczów dał ponad 2 miliony na łódzkie szpitale
Autor: Pixabay/ geralt Koronawirus: Kleszczów dał ponad 2 miliony na łódzkie szpitale

Tragiczne wiadomości z Wielkiej Brytanii! W Londynie zmarła najmłodsza w Europie ofiara pandemii koronawirusa. Miała ona zaledwie 13 lat. Ismail Mohamed Abdulwahab (+13 l.) trafił do szpitala King's College kilka dni temu, miał problemy z oddychaniem. Rodzina nastolatka twierdzi, że nie miał on żadnych chorób przewlekłych.

To najmłodsza europejska ofiara koronawirusa! Ismail Mohamed Abdulwahab (+13 l.) trafił do szpitala King's College kilka dni temu z powodu niespodziewanych problemów z oddychaniem. Rodzina nastolatka twierdzi, że nie miał on żadnych chorób przewlekłych. Okazało się, ze chłopak zarażony jest koronawirusem. Chociaż nie był przecież wiekowym ani schorowanym pacjentem, jednak przegrał walkę z zarazą.

Nie jest to pierwsza bardzo młoda ofiara chińskiej zarazy. Kilka dni temu w Portugalii koronawirus zabił 14-letniego chłopca, wcześniej w Paryżu zmarła 16-letnia dziewczyna. Żadne z nich nie cierpiało na poważne choroby przewlekłe. Wszystko wskazuje na to, że koronawirus może zabić każdego, bez wazględu na stan zdrowia i wiek.

Marina tęskni za mężem [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze