Gwyneth Paltrow na wakacjach

i

Autor: Shutterstock Gwyneth Paltrow na wakacjach

Co za kształty!

50-letnia Gwyneth Paltrow kusi w bikini. Tak się bawi na Barbadosie. Szał!

2022-12-29 11:51

Wiek to tylko liczba! Udowadnia to właśnie Gwyneth Paltrow. Hollywoodzka gwiazda, laureatka Oscara, końcówkę roku postanowiła spędzić na rajskim Barbadosie. Razem z mężem, 51-letnim Bradem Falchukiem, wygrzewa się na słonecznych plażach i w skąpym bikini prezentuje nienaganną figurę. Co za kobieta!

50-letnia Gwyneth Paltrow zrobiła oszałamiającą karierę

To jedna z najjaśniejszych gwiazd Hollywood. Gwyneth Paltrow swoją karierę zaczynała jako mała dziewczynka, grając u boku matki, znanej aktorki Blythe Danner, na nowojorskich scenach. Szybko zrozumiała, że aktorstwo będzie jej życiem. Do 23. roku życia miała na koncie już sporo ról, przełom jednak nastąpił po jej kreacji w znakomitym "Siedem", gdzie zagrała u boku Brada Pitta, z którym chwilę wcześniej połączyło ją gorące uczucie. Swoją pozycję Paltrow ugruntowała rolą w "Zakochanym Szekspirze", za którą dostała Oscara. 

Gwyneth Paltrow romansowała z samymi przystojniakami

Media rozpisywały się o jej kolejnych związkach - między innymi z wokalistą zespołu Coldplay, Chrisem Martinem, z którym doczekała się dwójki dzieci. Od czterech lat natomiast jest szczęśliwą żoną producenta filmowego, Brada Falchuka. I to właśnie z nim wypoczywa teraz na zjawiskowym Barbadosie. Paltrow, która w tym roku świętowała pięćdziesiąte urodziny, dała się sfotografować, jak paraduje po plaży w wyjątkowo skąpym bikini. Gwiazda wygląda w nim obłędnie, eksponując idealną figurę i pozbawioną grama makijażu twarz. Podoba wam się Gwyneth w takim naturalnym wydaniu?

Sonda
Jaki jest twój ulubiony film z Gwyneth Paltrow?
Marysia Sadowska w bikini na plaży
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany