55-godzinny mąż Britney Spears też ruszył na Kapitol!

2021-01-09 12:00 zw
Britney Spears podczas występu w Teksasie
Autor: SplashNews.com/East News Britney Spears podczas występu w Teksasie

Tylko jego tam brakowało! W tłumie zwolenników Donalda Trumpa (74 l.), którzy w środę przypuścili krwawy szturm na Kapitol, wypatrzono Jasona Alexandra (40 l.). Mężczyzna zasłynął tym, że w 2004 roku wziął pijacki ślub z Britney Spears (40 l.), anulowany po zaledwie 55 godzinach.

"Tam gdzie wszyscy patrioci ja jestem w pociągu Trumpa co powiesz swoim wnukom" - takie enigmatyczne przesłanie zamieścił w mediach społecznościowych Jason Alexander (40 l.). A potem wypatrzono go w czapce, jaką nosza fani Trumpa... pod Kapitolem, w dniu, w którym tłum przypuścił na ten gmach krwawy szturm, co pięć osób przypłaciło życiem. W pierwszej chwili trudno sobie przypomnieć, kto to taki, ale tak naprawdę jego historię znają miliony. To właśnie ten mężczyzna został pierwszym mężem piosenkarki Britney Spears (40 l.)!

NIE PRZEGAP: Tak najeźdźcy zniszczyli Kapitol! Nie żyje PIĄTA ofiara. Zamieszki w USA

W 2004 roku podczas szalonej imprezy gwiazda wzięła z nim ślub. Byli wcześniej znajomymi z dzieciństwa. Gdy oboje wytrzeźwieli, od razu wzięli się do anulowania małżeństwa i tym sposobem przetrwało ono zaledwie 55 godzin. Britney na pewno nie żałuje błyskawicznego rozwodu. Jason poza wsparciem tłumu z Kapitolu ma też na koncie wpisy w rodzaju: "Nie będę nosił maski, nie poddam się tyranii" albo "Nie poddam się bestialskim praktykom i nie cenię materialistycznego gów.. Jestem naładowany gotowy by zabić kogokolwiek bądźcie kowbojami". Najwyraźniej niegdysiejszy ukochany Britney wciąż nie wylewa za kołnierz.

NIE PRZEGAP: Królowa brytyjska ABDYKUJE?! PRZEPOWIEDNIA i ważne ostrzeżenie

Zamieszki w USA. Dantejskie sceny przed Kapitolem
Najnowsze