Skandal na pokładzie samolotu. Mężczyzna próbował usiąść na dziecku. Potem zdjął spodnie

i

Autor: Shutterstock Skandal na pokładzie samolotu. Mężczyzna próbował usiąść na dziecku. Potem zdjął spodnie

Już nie polata

Afera w samolocie. Mężczyzna próbował usiąść na dziecku. Potem... się zsikał

2023-03-07 10:09

Szokujący incydent na pokładzie samolotu lecącego z Nowego Jorku do New Delhi. Pijany student amerykańskiej uczelni, niejaki Arya Vohra (21 l.), w połowie 14-godzinnego lotu, oddał mocz na swojego współpasażera. Wcześniej biegał po pokładzie, zaczepiał innych pasażerów, podobno nawet próbował usiąść na dziecku. Został aresztowany, ma też zakaz lotów liniami American Airlines.

Aryan Vohra, 21-letni obywatel Indii studiujący w USA, skutki swojego ostatniego lotu będzie odczuwał jeszcze długo. Student został aresztowany w sobotę, 4 marca, po tym, jak w czasie trwającego 14 godzin lotu z Nowego Jorku do New Delhi, upił się tak mocno, że ostatecznie nasikał na pasażera siedzącego obok niego. Zgodnie z ustaleniami służb, załoga samolotu linii American Airlines, na pokładzie którego doszło do incydentu, zgłaszała przez radio, że mają "na stanie" bardzo uciążliwego pasażera. 

Pijany student robił rozróbę w samolocie

"Wielokrotnie kłócił się z załogą, nie chciał usiąść i stale zagrażał bezpieczeństwu załogi i samolotu. W końcu, gdy usiadł na miejscu, oddał mocz na współpasażera" - cytuje komunikat przewoźnika "New York Post". Serwis O2 dodaje, że podobno student wchodził w konflikty z innymi pasażerami, a także m.in. próbował usiąść na dziecku. Media donoszą, że Vohra leciał do domu na ślub swojej siostry. Policjantom przyznał potem, że rzeczywiście sporo wypił i tłumaczył, że próbował dostać się do toalety na pokładzie samolotu, ale ta była zamknięta. Potem podobno zasnął i oddał mocz przez sen. 

Indie. Zsikał się na pasażera, błagał go, by nie wnosił skargi

Pasażer, który padł ofiarą marnego pęcherza Vohry, nie wniósł skargi. Podobno 21-latek przeprosił go i błagał, by nie zgłaszał sprawy. Mimo to student został aresztowany, ponieważ po incydencie wciąż zachowywał się fatalnie. Policję na lotnisko wezwała obsługa samolotu. "Funkcjonariusze bezpieczeństwa wyprowadzili go z samolotu" – powiedział Devesh Kumar Mahla, zastępca szefa policji lotniska. Po 24 godzinach student wyszedł za kaucją, będzie jednak musiał ponieść konsekwencje swojego zachowania. Ma też inny problem: American Airlines nie wpuszczą go już więcej na pokłady swoich samolotów. 

Sonda
Czy leciałaś/eś kiedykolwiek samolotem?
Awantura w samolocie! Obmacywał stewardessy. Został przywiązany i zakneblowany