Ślimaki w ogrodzie

i

Autor: www.photos.com Winniczki, duże ślimaki o szarobeżowych muszlach, zjadają jaja innych ślimaków, więc z punktu widzenia ogrodnika są pożyteczne

ALARM! Inwazja morderczych ślimaków gigantów

2019-10-03 12:50

Wyspa zmaga się z inwazją monstrualnych mięczaków, które parę lat temu wpełzły na okręty z Afryki, dopłynęły do portu i zaczęły mnożyć się jak szalone po wypełźnięciu na ląd. Mięczaki mają do 20 centymetrów długości. Roznosza choroby, które mogą nawet zabić.

Ślimacza plaga na Kubie! Komunistyczna wyspa zmaga się z inwazją monstrualnych mięczaków, które parę lat temu wpełzły na okręty z Afryki, dopłynęły do portu na Kubie i zaczęły mnożyć się jak szalone po wypełźnięciu na ląd.

Mięczaki mają do 20 centymetrów długości. Nie tylko pożerają plony, ale i roznoszą choroby groźne dla zdrowia i życia, takie jak zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Matki zabroniły już kubańskim dzieciom wychodzić z domów, by nie zostały zaatakowane przez oślizgłe stwory.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany