Alexis ujawniła prawdę o Blake'u Carringtonie! Tego nikt nie wiedział o "Dynastii"

2021-06-21 11:00
Dynastia
Autor: archiwum se.pl

Szokująca prawda o "Dynastii" ujawniona przez serialową Alexis! Joan Collins udzieliła wywiadu Piersowi Morganowi i opowiedziała o awanturach, jakie miały miejsce między aktorami na planie jednego z najbardziej kultowych seriali lat osiemdziesiątych. A najwięcej złego miała Joan Collins do powiedzenia o swoim serialowum eks-mężu. John Forsythe został przez aktorkę określony dwoma bardzo dosadnymi słowami! Na antenie padły wulgaryzmy. Joan Collins pochwaliła tylko jednego aktora z planu "Dynastii"... Będzie skandal? Tego nikt nie wiedział dotąd o "Dynastii"!

"Dynastia" to serial, który przyciągał przed telewizory miliony Amerykanów, a potem także Polaków. W USA pokazywany był w latach 1981–1989, a w Polsce 1990-1993. Gdy na antenie pojawiali się Blake Carrington, Alexis i Krystle, ulice pustoszały. W serialu demoniczna Alexis była czarnym charakterem, a poważny, szacowny Blake Carrington posągową postacią bez skazy, podobnie jak jego piękna żona Krystle. A jak było w rzeczywistości? Według Joan Collins całkiem odwrotnie! Joan Collins udzieliła wywiadu Piersowi Morganowi w programie "Life Stories" i opowiedziała o awanturach, jakie miały miejsce między aktorami na planie jednego z najbardziej kultowych seriali lat osiemdziesiątych. A najwięcej złego miała Joan Collins do powiedzenia o swoim serialowum eks-mężu. John Forsythe został przez aktorkę określony dwoma bardzo dosadnymi, wulgarnymi słowami!

NIE PRZEGAP: Będzie rozwód w pałacu? Tajemnicze zniknięcie księżniczki Monako!

NIE PRZEGAP: Księżna Kate jest w czwartej ciąży?! Internauci zauważyli znak

"Był szowinistycznym ch...!" - wypaliła Alexis na antenie. "Zawsze musiał być w centrum uwagi, miał zapisane w kontrakcie, że ma zarabiać zawsze o 5 tys. dolarów więcej niż wszyscy pozostali z obsady. Nie było między nami za wiele miłości na planie. Wszyscy mnie nie lubili, niektórym przeszkadzało, że pochodzę z Wielkiej Brytanii i nagle ratuję amerykański show. Wyczuwałam jedynie, że lubi mnie John James, który grał Jeffa" - zwierzała się wzruszona do łez Alexis. John Forsythe od 11 lat nie żyje, więc nie może odnieść się do rewelacji Joan Collins. A znając Alexis, to nie będzie ostatni wywołany przez nią skandal!

NIE PRZEGAP: Dzieci z domu dziecka spłonęły żywcem w busie. Potworny krzyk bólu na drodze numer 65

Ale wpadka na planie M jak miłość! Rafał Mroczek chciał się pochwalić przyjacielem, ale niechcący zamknął go w garderobie! To też gwiazda serialu!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze