Anne Heche nie żyje. Aktorka została odłączona od aparatury

i

Autor: Taylor Jewell/Invision/AP

Nie przeżyła strasznego wypadku

Anne Heche nie żyje. Aktorka została odłączona od aparatury

2022-08-12 21:08

Amerykańska aktorka Anne Heche nie żyje. Po wypadku, który spowodowała, trafiła do szpitala w stanie krytycznym. Jej życie podtrzymywała aparatura. Dziś (12 sierpnia) poinformowano, że została od niej odłączona.

Przypomnijmy, aktorka Anne Heche 5 sierpnia miała wypadek samochodowy, w wyniku którego jej auto stanęło w płomieniach. Heche trafiła do szpitala w ciężkim stanie, doszło u niej do niedotlenienia mózgu. Jej życie podtrzymywała aparatura, jednak jej stan się nie poprawiał. Wolą aktorki było, by w przypadku śmierci zostać dawcą, dlatego do momentu ustalenia, czy któreś z jej organów nadają się do przeszczepu, była utrzymywana w śpiączce. Jak podaje "Daily Mail", Heche zostanie dawczynią. W piątek (12 sierpnia) wieczorem czasu Polskiego poinformowano o odłączeniu aktorki od aparatury.

PRZECZYTAJ TEŻ: Krwawy atak na pisarza Salmana Rushdiego przed jego wystąpieniem w stanie Nowy Jork

Wypadek Anne Heche w Los Angeles

Jak podaje The Guardian, Heche spowodowała wypadek jadąc z dużą prędkością. "Uderzyła swoim samochodem w dom w dzielnicy Mar Vista w Los Angeles, w pobliżu swojego własnego domu. Według doniesień kolizja spowodowała pożar, którego ugaszenie trwało godzinę" - czytamy. Zaraz po wypadku lokalne media spekulowały, że aktorka mogła jechać pod wpływem alkoholu. Badania jednak wykazały, że to nie prawda - w krwi Heche wykryto za to narkotyki.

Tylko POLEXIT! Wyborcy PiS WŚCIEKLI na Unię Europejską!| Komentery
Sonda
Lubisz śledzić prywatne życie gwiazd?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki