Joe Biden na Placu Zamkowym

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS Joe Biden na Placu Zamkowym

UFO nad Ameryką?

Biden ujawnia, co zestrzelono nad USA! Czy to było UFO?

2023-02-17 7:20

Czy nad Stanami Zjednoczonymi pojawiło się UFO? A może to były chińskie lub rosyjskie urządzenia szpiegowskie? Joe Biden zabrał głos w sprawie serii tajemniczych obiektów zestrzelonych w ostatnim czasie nad USA. Powiedział, jakie są wstępne ustalenia w tej sprawie. Można przeżyć zaskoczenie!

UFO nad Stanami Zjednoczonymi? Joe Biden zabiera głos w sprawie dziwnych obiektów. Mówi, czym najprawdopodobniej były

Obawy przed inwazją kosmitów, amerykański generał mówiący, że nie wyklucza przelotu obcej cywilizacji nad USA i szał w mediach społecznościowych. Ostatnie incydenty w USA wywołały burzę spekulacji. W ciągu 10 dni zestrzelono dziwne obiekty, które naruszyły przestrzeń powietrzną USA. Jeden to chiński balon, a pozostałe? Tego nie wiedział nikt. Teraz Joe Biden zabrał głos w sprawie serii tajemniczych obiektów zestrzelonych w ostatnim czasie nad USA. Powiedział, jakie są wstępne ustalenia w tej sprawie. Można przeżyć zaskoczenie! "Nie wiemy jeszcze dokładnie, czym były te trzy obiekty, ale w tej chwili nic nie wskazuje, by były związane z programem balonów szpiegowskich Chin, ani by były to pojazdy zwiadowcze jakiegokolwiek innego kraju" - powiedział Biden i dodał, że najprawdopodobniej mieliśmy do czynienia z balonami należącymi do prywatnych firm, instytucji rekreacyjnych i naukowych. Prezydent USA stwierdził tez, iż obiektów nie jest wcale więcej, niż zazwyczaj, a zwiększona liczba incydentu wynika ze zwiększenia czujności władz.

Kosmiczna sensacja nad Ameryką. Poszukiwania w jeziorze Huron zawieszone

Zaczęło się od wielkiego chińskiego balonu - według Pekinu meteorologicznego, według Waszyngtonu szpiegowskiego. 4 lutego został on zestrzelony u południowo-wschodnich wybrzeży Stanów Zjednoczonych. Kolejny obiekt pojawił się w piątek nad Alaską i był podobno znacznie mniejszy od pierwszego. Trzeci zaś wprawił w zdumienie nawet najbardziej doświadczonych pilotów amerykańskiego lotnictwa. Jak piszą Reuters i "Daily Star", Amerykanie nadal nie wiedzą, co zestrzelili nad jeziorem Huron niedaleko granicy z Kanadą. Obiekt był gładki i szaro-srebrny, unosił się w powietrzu, choć zdawał się nie posiadać napędu. Co ciekawe, według pilotów wchodził w reakcje z czujnikami ich maszyn. Został zestrzelony i Amerykanie z Kanadyjczykami szukali jego szczątków, ale poszukiwania przerwano.

Amerykański generał na pytanie o UFO: "Ja nie wykluczam niczego"

Na pytanie o to, czy wyklucza cywilizację pozaziemską, generał Glen VanHerck, szef amerykańskiego Dowództwa Obrony Północnoamerykańskiej Przestrzeni Powietrznej (NORAD) i Dowództwa Północnego odrzekł, co cytuje Reuters: "Pozwolę wywiadowi i kontrwywiadowi rozwiązać tę kwestię. Ja nie wykluczyłem niczego". "Może to być rodzaj balonu wypełnionego gazem wewnątrz jakiejś struktury lub obiekt korzystający z innego napędu" - dodał.

Sonda
Czy chciałbyś spotkać UFO?

QUIZ. Światowy dzień UFO. Nieoczywisty test wiedzy o istotach pozaziemskich

Pytanie 1 z 10
Co oznacza skrót UFO?
Najdłuższy statek kosmiczny w historii MADE IN CHINA | ESKA XD - Mobmania #31

Joe Biden podziękuje w Warszawie wszystkim Polakom?

Posłuchaj, co może wydarzyć się podczas wizyty prezydenta USA w Polsce!

Listen on Spreaker.