byk

i

Autor: Shutterstock; You Tube/The Sun

Szokujący film

Byk zmasakrował turystę! Koszmarne wideo pokazuje straszny finał

2023-09-05 9:10

Przerażające wideo nakręcone podczas corridy w Hiszpanii! Turysta z Francji wskoczył na arenę, chcąc zapewne pokazać innym, jaki jest odważny. Gdy 55-latka zauważył rozjuszony byk, doszło do masakry na oczach tysięcy widzów. Na filmie widzimy, co zrobił byk z turystą. Mężczyzna w poważnym stanie trafił do szpitala. Co tam się wydarzyło?

Atak byka na turystę podczas przedstawienia w Hiszpanii. 55-latek sam wskoczył na arenę i gorzko tego pożałował

Walki byków, gonitwy, przedstawienia z udziałem specjalnie drażnionych zwierząt na arenie - to wszystko nadal organizowane jest w Hiszpanii mimo wielu protestów obrońców praw zwierząt. Wciąż są tacy, którzy chcą oglądać widowiska z rozjuszonymi bykami w roli głównej. Nie brak też chętnych do zostania tak zwanym pikadorem, choć według CBS w ciągu ostatnich ośmiu lat podczas corridy śmierć poniosło aż trzydziestu. Koszmarne wydarzenia związane z corridą rozegrały się ostatnio w Albacete w Hiszpanii w dniu 24 sierpnia. Tam elementem przedstawienia organizowanego na arenie mieszczącej 12 tysięcy widzów jest zachęcanie osób z widowni do tego, by wyszły na arenę i sprawdziły swoją odwagę... Zdecydowało się na to dwóch mężczyzn i dla jednego z nich "zabawa" miała dramatyczny finał.

Straszny film z corridy. Byk wziął na rogi 55-latka z Francji

Na nagraniu, które krąży w mediach społecznościowych i zostało pokazane między innymi przez "The Sun" widzimy moment, w którym na hiszpańską arenę wyszło dwóch mężczyzn. Jeden drażni byka, skacząc i wymachując rękami z dala od niego, inny stoi bliżej barierek, ale i zwierzęcia. Rozjuszony byk zauważył tego drugiego śmiałka. Horror rozegrał się w ciągu sekund. Turysta z Francji został wzięty na rogi i wielokrotnie ugodzony, a potem podeptany przez podrażnione zwierzę. Na ratunek rzucił się torreador. Film kończy się w momencie, w którym próbuje odwrócić uwagę byka. Zaatakowany mężczyzna przeżył, ale został poważnie ranny.

Sonda
Spotkałeś/aś się kiedyś "oko w oko" z bykiem?

QUIZ. Przysłowia ze zwierzętami. Orły zdobędą minimum 12/15

Pytanie 1 z 15
Zaczynamy! Kto harcuje, gdy nie ma kota?
Ogromny byk urwał się z łańcucha i spacerował przed kościołem. Uciekł z transportu do rzeźni