Była żona Harveya Weinsteina zakochana! Wybrała gwiazdora. Jest polski wątek!

2021-06-21 12:00
Georgina Chapman. Była żona Harveya Weisteina zakochana
Autor: EAST NEWS Georgina Chapman. Była żona Harveya Weisteina zakochana

Oto najgorętsza para Hollywood! Geogina Chapman (45 l.), która trzy lata temu rozwiodła sie z oskarżonym o gwałty i napaści seksualne Harveyem Weinsteinem, znalazła sobie nową miłość i para właśnie zadebiutowała na czerwonym dywanie. Wybranek Georginy Chapman to prawdziwy gwiazdor i bożyszcze kobiet. Polacy znają go przede wszystkim z oscarowej roli w filmie Romana Polańskiego. Tymczasem upadły 69-letni producent Harvey Weinstein odsiaduje wyrok 23 lat pozbawienia wolności za wymuszenie innej czynności seksualnej na swojej asystentce Mimi Haley i za zgwałcenie aktorki Jessiki Mann.

Żona Harveya Weinsteina znowu się uśmiecha! W 2017 roku życie Georginy Chapman wywróciło się do góry nogami. Jej mąż w artykule opublikowanym w "New Yorkerze" został oskarżony o grupę aktorek o napaści seksualne, a nawet gwałty. Potem zgłaszało się coraz więcej ofiar... Georgina Chapman do tej chwili była królową mody, współzałożycielką marki odzieżowej Marchesa. Po skandalu Marchesa była bojkotowana i o mało nie zbankrutowała. Georgina Chapman wniosła o rozwód. Para rozwiodła się w 2018 roku. Już w 2020 roku zaczęto plotkować o tym, że była żona Harveya Weinsteina już znalazła nową miłość! I to nie byle jaką. Wybranek Georginy Chapman to prawdziwy gwiazdor i bożyszcze kobiet. Polacy znają go przede wszystkim z oscarowej roli w filmie Romana Polańskiego.

NIE PRZEGAP: Będzie rozwód w pałacu? Tajemnicze zniknięcie księżniczki Monako!

To Adrien Brody, laureat Oscara za rolę w "Pianiście"! Para właśnie potwierdziła gorące plotki, pozując razem na czerwonym dywanie na Tribeca Film Festival, podczas premiery nowego filmu, w którym gra Adrien Brody, thrillera "Clean". Wyglądali olśniewająco i promienieli szczęściem! Harvey Weinstein w 2018 roku został oskarżony o „gwałt, przestępstwo na tle seksualnym, wykorzystywanie seksualne i molestowanie seksualne" wobec dwóch kobiet. W styczniu 2020 roku został prawomocnie skazany na 23 lata więzienia za wymuszenie innej czynności seksualnej na swojej asystentce Mimi Haley i za zgwałcenie aktorki Jessiki Mann. Przebywa w Zakładzie Karnym Wende w Alden w stanie Nowy Jork.

NIE PRZEGAP: Dzieci z domu dziecka spłonęły żywcem w busie. Potworny krzyk bólu na drodze numer 65

NIE PRZEGAP: Meghan Markle dała to w prezencie księciu Harry'emu! Nie zgadniesz co to było

Skandaliczne urodziny Andrzeja Piasecznego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze