Kardashianka chce rządzić Kalifornią! Caitlyn Jenner zostanie gubernatorem?!

2021-04-26 13:05 Zofia Dąbrowska
Caitlyn Jenner i Kylie Jenner
Autor: 0000001/Reporter

Klan Kardashianów rusza do politycznego boju i zacznie rządzić Kalifornią?! Caitlyn Jenner (72 l.) potwierdziła, że będzie kandydować na stanowisko gubernatora Kalifornii. Jednak wszystko wskazuje na to, że reszta Kardashianek nie popiera jej pomysłu. Po upływie doby od ogłoszenia politycznych planów Caitlyn Jenner nikt z jej rodziny nie napisał o tym w mediach społecznościowych ani słowa. Milczą także sławne córki Caitlyn, spłodzone przez nią, gdy była jeszcze Brucem Jennerem. Według TMZ Kylie i Kendall Jenner nie są całą sytuacją zachwycone. Czy zmienią jeszcze zdanie?

Caitlyn Jenner chce zostać gubernatorem Kalifornii! Znana ze zmiany płci i dawnych sukcesów sportowych członkini klanu kardashianów potwierdziła, że rzuci wyzwanie obecnemu demokratycznemu gubernatorowi Gavinowi Newsomowi. W Kalifornii jesienią najprawdopodobniej dojdzie do wcześniejszych wyborów gubernatora po tym, jak na Newsoma spadła fala krytyki z powodu błędów popełnionych zdaniem jego przeciwników w walce z pandemią koronawirusa. "Przez ostatnich dziesięć lat widzieliśmy, jak płomień Złotego Stanu przygasa przez rządy jednopartyjne, które przedłożyły politykę nad postęp i interesy ludzi. To będzie kampania rozwiązań, dostarczająca mapy drogowej prowadzącej z powrotem do dobrobytu, tak by odwrócić losy tego stanu i nareszcie naprawić to, co Newsom zrobił" - głosi płomienne obwieszczenie Caitlyn Jenner. Co na to reszta Kardashianek?

NIE PRZEGAP: Madonna ZNÓW ma nową twarz! Ma 63 LATA i wygląda jeszcze młodziej

Według TMZ Kylie i Kendall Jenner, spłodzone przez Caitlyn Jenner jeszcze w czasach, gdy była mężczyzną, nie są całą sytuacją zachwycone. Po upływie doby od ogłoszenia politycznych planów Caitlyn Jenner nikt z jej rodziny nie napisał o tym w mediach społecznościowych ani słowa. Czy powtórzy się klęska, z jaką musiał zmierzyć się Kanye West, bez powodzenia ubiegający się o stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych? Caitlyn Jenner urodziła się jako William Bruce Jenner w 1949 roku. Na igrzyskach olimpijskich w Montrealu w 1976 roku zdobyła złoty medal w dziesięcioboju. W 2015 roku ujawniła, że czuje się kobietą i zmieniła płeć. Jako Bruce Caitlyn Jenner miała trzy żony i spłodziła sześcioro dzieci, w tym Kendall Jenner, obecnie najdroższą modelkę świata i Kylie Jenner, właścicielkę imperium kosmetycznego.

NIE PRZEGAP: Królowa brytyjska NIE WYBACZY księciu Harry'emu? Tajemniczy PRZECIEK zmienił wszystko

Rutyna makijażowa Kylie Jenner! Jak malują się gwiazdy?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze