Celine Dion jest poważnie chora! Ujawniła to we łzach, nazwa schorzenia szokuje

i

Autor: AP/Jacques Boissinot Celine Dion jest poważnie chora! Ujawniła to we łzach, nazwa schorzenia szokuje

Dramat gwiazdy

Celine Dion jest poważnie chora! Ujawniła to we łzach, nazwa schorzenia szokuje

2022-12-09 9:20

Wielki dramat Celine Dion (54 l.)! Piosenkarka ujawniła, że cierpi na poważną chorobę neurologiczną. Odwołuje koncerty, ma problemy już nie tylko ze śpiewaniem, ale nawet z chodzeniem! Ta choroba dotyka tylko jedną osobę na milion. Nazwa schorzenia może przerazić. Na co choruje Celine Dion? Czym się objawia jej straszna choroba?

Szokujące wyznanie Celine Dion. Gwiazda cierpi na straszną chorobę. Schorzenie dotyka tylko jedną osobę na milion

Celine Dion (54 l.) to jedna z najsławniejszych piosenkarek w dziejach. Kanadyjska artystka zachwyca głosem od dekad. Niestety, w jej życiu nie brak dramatycznych zwrotów akcji i problemów ze zdrowiem. Ostatnio Celine Dion często przekładała koncerty, również te, które miały odbyć się w Polsce. Co się stało? Gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy. Oficjalnie potwierdziła, że zmaga się z poważną chorobą, przez którą odwołuje koncerty i ma problemy już nie tylko ze śpiewaniem, ale nawet z chodzeniem! Ta choroba dotyka tylko jedną osobę na milion. Nazwa schorzenia może przerazić. Na co choruje Celine Dion? Czym się objawia jej straszna choroba? Celine Dion choruje na zespół sztywności uogólnionej, zwany też zespołem sztywnego człowieka, stiff-person syndrome. Objawy to początkowo sztywnienie mięśni tułowia, następnie nóg i pozostałych mięśni w ciele

Celine Dion: "Niestety te skurcze wpływają na każdy aspekt mojego codziennego życia: czasami powodują trudności z chodzeniem i nie pozwalają mi używać moich strun głosowych do śpiewania w sposób, do którego jestem przyzwyczajona"

"Chociaż wciąż poznajemy tę rzadką chorobę, wiadomo, że to ona jest przyczyną wszystkich skurczów, które miałam. Niestety te skurcze wpływają na każdy aspekt mojego codziennego życia: czasami powodują trudności z chodzeniem i nie pozwalają mi używać moich strun głosowych do śpiewania w sposób, do którego jestem przyzwyczajona. Codziennie ciężko pracuję z moim terapeutą medycyny sportowej, aby odzyskać siły i zdolność do ponownego występu. Ale muszę przyznać, że to jest walka. Wszystko co znam, to śpiewanie. Robiłam to przez całe życie i to kocham robić najbardziej" - wyznała wzruszonas Celine Dion w specjalnym nagraniu. Sześć lat temu po walce z rakiem zmarł ukochany mąż i manager piosenkarki, Rene Angelil.

Sonda
Chciałbyś pójść na koncert Celine Dion?

QUIZ. Z jakiej piosenki pochodzi ten tekst? Przypomnij sobie, co nucisz pod nosem!

Pytanie 1 z 10
Z jakiej piosenki Czerwonych Gitar pochodzi tekst: "Niewytańczony wybrzmi bal, bo za jedną siną dalą druga dal"?
Najlepsze świąteczne piosenki. Dzięki nim poczujesz magię świąt
Nasi Partnerzy polecają