Córka z matką walczą w reklamie bielizny! Heidi Klum nadal piękniejsza?

i

Autor: Instagram / Leni Olumi Klum; Materiały prasowe/intimissimi.com Córka z matką walczą w reklamie bielizny! Heidi Klum nadal piękniejsza?

Która piękniejsza?

Córka z matką walczą w reklamie bielizny! Heidi Klum piękniejsza?

2022-10-11 13:50

Która piękniejsza?! Heidi Klum (49 l.) i Leni Klum (18 l.) znowu wojują o tytuł bogini seksu. Matka i córka wspólnie wystąpiły w reklamie bielizny firmy Intimissimi. Fanom nie tylko trudno teraz oderwać od nich wzrok, ale i zdecydować, która jest piękniejsza - wiecznie młoda Heidi Klum czy jej córka Leni, wschodząca gwiazda modelingu?! Zobacz sam i zagłosuj w naszej sondzie!

49-letnia Heidi Klum z 18-letnią Leni Klum RAZEM w reklamie seksownej bielizny! Która piękniejsza? Musisz to zobaczyć!

Heidi Klum (49 l.) i Leni Klum (18 l.) wyglądają na tym zdjęciu jak siostry! Matka i córka wspólnie wystąpiły w reklamie bielizny firmy Intimissimi. Fanom nie tylko trudno teraz oderwać od nich wzrok, ale i zdecydować, która jest piękniejsza - wiecznie młoda Heidi Klum czy jej córka Leni, wschodząca gwiazda modelingu?! "To ikony pewności siebie, radości życia i miłości między matką a córką" - piszą przedstawiciele bieliźniarskiej firmy. O żadnej wojnie bikini nie może być mowy? Heidi i Leni już wcześniej na wyścigi wrzucały na Instagrama seksowne fotki, jedna tuż po drugiej.

Heidi Klum. Ikona lat dziewięćdziesiątych nadal rządzi?

Heidi Klum to jedna z najsławniejszych modelek wszech czasów. W latach dziewięćdziesiątych była jedną z największych gwiazd, a i teraz mimo upływu lat jest nadal symbolem seksu. I nie schodzi z pierwszych stron gazet za sprawą amerykańskiej edycji "Top Model", w której pracuje jako jurorka. Ale po piętach depcze boskiej Heidi Klum jej własna córka! Leni Klum ma już osiemnaście lat i stała się dorosła. W tym roku ukończyła szkołę średnią w Los Angeles i chwaliła się chwilą otrzymania dyplomu w mediach społecznościowych.

Leni Klum. Rodzice i rodzeństwo. Kim jest jej ojciec?

Leni Klum, a właściwie Helene Boshoven, to córka Heidi Klum i Flavio Briatore, jednak została formalnie adoptowana przez byłego męża matki, piosenkarza Seala. Klum i gwiazdor rozwiedli się w 2014 roku. W 2019 roku modelka wyszła za mąż za innego muzyka, młodszego od siebie szesnaście lat Toma Kaulitza (33 l.), niegdysiejszą gwiazdę zespołu Tokio Hotel. Heidi Klum i Seal poza Leni mają czworo dzieci. Ich wspólne biologiczne pociechy to Lou Sulola (13 l.), Henry Günther Ademola Dashtu (17 l.) i Johan Riley Fyodor Taiwo (16 l.).

Sonda
Kto wygląda lepiej, Leni czy Heidi?

QUIZ. Znane dzieci sławnych rodziców. Potrafisz ich dopasować? 8/15 to minimum!

Pytanie 1 z 15
Kaia Gerber, wzięta modelka, jest niezwykle podobna do swojej pięknej mamy. Czyją jest córką?
Znane dzieci sławnych rodziców. Potrafisz ich dopasować?
Wiktoria Gąsiewska wygina się w bieliźnie z koronki na łóżku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany