Dali Putinowi nowe leki, wylądował w łóżku! Przygotowują rodzinę na wszystko

i

Autor: Shutterstock; Valery Sharifulin/AP

Jest tak źle?

Dali Putinowi nowe leki, po nich wylądował w łóżku! "Przygotowują rodzinę na wszystko"

2023-07-04 9:08

Nad Władimirem Putinem (70 l.) zbierają się czarne chmury. I nie chodzi tylko o niedawny bunt, jaki rozpętał w Rosji Jewgienij Prigożyn. Rosyjski prezydent prawdopodobnie umiera. Źródła z Kremla podają, że leczony od dawna na raka Putin, dostał od lekarzy nowe leki, po których jego stan tylko się pogorszył. To już jego ostatnie chwile? Szokujące wieści!

To, co ostatnio dzieje się w Rosji, z pewnością spędza Putinowi sen z powiek. Zaledwie przed tygodniem szef zbrojnej Grupy Wagnera, Jewgienij Prigożyn, maszerował ze swoimi zbirami na Moskwę, chcąc prawdopodobnie dokonać puczu. W ostatniej chwili się z tego wycofał, twierdząc, że chce uniknąć rozlewu krwi. W tym czasie Putin podobno w popłochu opuszczał Kreml, ale informacje na temat tego, dokąd się udał i co tam robił, są sprzeczne - jedne źródła mówią, że wziął nogi za pas i ukrył się w jednym ze swoich bunkrów, inne, że opuścił Kreml, by w spokoju odpoczywać i patrzeć na rozwój wydarzeń. 

Putin przykuty do łóżka. "Blady, zmęczony"

Tymczasem autor kanału Generał SWR donosi, że niedługo po marszu Prigożyna na Moskwę, stan Putina drastycznie się pogorszył. A wszystko przez... nowe leki, które podali mu jego lekarze. "Prezydent był blady i wyglądał na zmęczonego. Od piątku lekarze prowadzący podawali prezydentowi nowy zestaw leków, ale w ciągu trzech dni jego stan tylko się pogorszył. W niedzielę rano skarżył się na silne bóle brzucha i głowy, a także zawroty głowy" - pisze prawdopodobnie były generał Służb Wywiadu Zagranicznego Rosji.

Putin umiera? Rodzina ma liczyć na cud

Autor kanału przekazał też, że Putin całą niedzielę (2 lipca) spędził w łóżku, a jego lekarze powoli zaczynają przygotowywać jego bliskich na każdą ewentualność. "Lekarze prowadzący twierdzą, że stosują najnowocześniejsze i najskuteczniejsze leczenie, ale krewnym prezydenta JUŻ radzi się mieć nadzieję na cud. Przez najbliższy tydzień Putin będzie zastępowany przez sobowtóra na oficjalnych spotkaniach i imprezach".

Sonda
Czy wkrótce skończą się rządy Putina w Rosji?
J. EMILEWICZ: WIDAĆ KRUCHOŚĆ WŁADZY PUTINA
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany