Dziewczyna Brada Pitta się rozwodzi! Gwiazdor weźmie kolejny ślub?!

i

Autor: East News Dziewczyna Brada Pitta się rozwodzi! Gwiazdor weźmie kolejny ślub?!

Gorący romans gwiazdora

Dziewczyna Brada Pitta się rozwodzi! Gwiazdor weźmie kolejny ślub?!

2023-02-21 14:45

Czyżby Brad Pitt (60 l.) szykował się do kolejnego ślubu?! Ostatnia przeszkoda na tej drodze niebawem zostanie usunięta. Ines de Ramon (33 l.), aktualna ukochana gwiazdora, oficjalnie złożyła papiery rozwodowe. Formalnie bizneswoman nadal jest żoną polskiego aktora Paula Wesleya. Z Bradem Pittem spotyka się od listopada zeszłego roku.

Brad Pitt może wziąć ślub z nową ukochaną. Ines de Ramon złożyła wniosek o rozwód z mężem Polakiem

Fani Brada Pitta szaleją z podekscytowania! Wszystko wskazuje na to, że nie cieszący się jak dotychczas szczęściem w miłości gwiazdor ma szanse na nowy ślub. Jak informuje E!Online, ostatnia przeszkoda na tej drodze niebawem zostanie usunięta. Ines de Ramon (33 l.), aktualna ukochana gwiazdora, oficjalnie złożyła papiery rozwodowe. Formalnie bizneswoman nadal jest żoną polskiego aktora Paula Wesleya, mimo to od listopada spotykała się z Bradem Pittem - najpierw potajemnie, a potem już zupełnie jawnie. Związek bizneswoman i gwiazdora Hollywood wygląda coraz poważniej. Para spędziła ze sobą Święta, a Ines zdążyła poznać niemal wszystkie spośró sześciorga dzieci Pitta.

Kim jest Ines de Ramon? Nowa ukochana Brada Pitta

Ines de Ramon (29 l.) to bizneswoman związana z branżą biżuteryjną, a prywatnie niemal była żona Paula Wesleya (40 l.) znanego z "Pamiętników Wampirów". Paul Wesley przyszedł na świat w USA jako Paweł Tomasz Wasilewski, syn polskich emigrantów Agnieszki i Tomasza. We wrześniu Paul Wesley i Ines de Ramon ogłosili separację po trzech latach małżeństwa. 29-latka została przyłapana w objęciach Brada Pitta na koncercie Bono w Los Angeles w listopadzie zeszłego roku.

Sonda
Lubisz oglądać filmy z Bradem Pittem?

QUIZ. Czy znasz teksty piosenek weselnych? Od 8/10 zaczyna się impreza!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst. "Hej dziewczyno, spójrz na misia / On przypomni, przypomni chłopca Ci / Nieszczęśliwego białego misia / Który w oczach ma tylko..."
Niebiańskim samolotem lecą w poślubną podróż
Nasi Partnerzy polecają