Emily Ratajkowski molestowana jako dziecko! Szokujące wyznanie

2021-10-10 17:45
Emily Ratajkowski
Autor: Invision/Invision/East News

To nie koniec szokujących wyznań Emily Ratajkowski (30 l.)! Polska modelka niedawno opowiedziała o tym, jak na planie teledysku do piosenki "Blurred Lines" Robin Thicke zaczął łapać ją za nagi biust. Teraz okazuje się, że Emily Ratajkowski doświadczała molestowania już jako dziecko. Opowiedziała o tym w swojej książce.

Niedawno przez świat showbiznesu przetoczyła się wielka burza spowodowana wyznaniem Emily Ratajkowski. Modelka polskiego pochodzenia ujawniła, że na planie teledysku do piosenki "Blurred Lines" jej autor Robin Thicke zaczął łapać ją za nagi biust. Gdy spotkał się z ostrą reakcją reżyserki będącej świadkiem tego wydarzenia, przeprosił Emily. Po tym wyznaniu jedni byli oburzeni postawą piosenkarza, inni pokpiwali sobie z wyznań Emily, przypominając, że hasała w tym teledysku nago. Jeszcze inni z kolei byli oburzeni tymi kpinami. Jednak najnowsze wyznania Emily mogą budzić w każdym chyba już tylko współczucie. Chodzi o kolejny fragment jej książki "My Body", czyli "Moje ciało". Emily wyznaje, że była molestowana już jako bardzo nieletnia dziewczyna i od najmłodszych lat spotykała się z tak zwaną seksualizacją dziecka, również ze strony własnych rodziców!

NIE PRZEGAP: Tak zachowują się Meghan Markle i książę w restauracji! To może szokować

NIE PRZEGAP: Prezydent trafił do szpitala! Zabrała go karetka. Jest na OIOM-ie

Jak wyznaje Emily, kiedy chodziła do gimnazjum (middle school, w USA chodzą tam uczniowie w wieku zaledwie 11-13 lat), jeden z nauczycieli złapał ją za stanik i "strzelił" z niego. Gdy miała tylko 12 lat, jej matka z dumą szepnęła do niej: "Nigdy nie zapomnę wyrazu twarzy tego mężczyzny, który właśnie na ciebie spojrzał". "Rodzice zawsze dawali mi do zrozumienia, że piękno zewnętrzne jest bardzo ważne" - wyznaje Emily. Ojciec trzymał na biurku jej kartę z agencji modelingowej z wypisanymi wymiarami córki, jako 14-latka spotykała się też z wulgarnymi komentarzami o "piep..." od pracowników agencji modelek.

NIE PRZEGAP: Aktor ZABITY na scenie! Miał 38 lat. Nie zgadniesz, co się stało

NIE PRZEGAP: Mordercza galareta atakuje Europę! Półmetrowe bestie przybyły

QUIZ. Ile wzrostu mają te gwiazdy? Przygotuj się na szok, jeśli tego nie wiesz

Pytanie 1 z 10
Ile wzrostu ma Kylie Minogue?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE