Książę Harry z Meghan Markle

i

Autor: AP Książę Harry z Meghan Markle

Tak zachowują się Meghan Markle i książę w restauracji! To może szokować

2021-10-10 16:25

Jak Meghan Markle i książę Harry zachowują się, kiedy nie są pod ostrzałem fotografów? Na pewno wielu zadaje sobie to pytanie, zwłaszcza po tak wielu kontrowersjach, jakie wywołała zwłaszcza Meghan. Teraz rąbka tajemnicy uchyla sławna restauratorka z Nowego Jorku. Meghan Markle i Harry zawitali niedawno do jej lokalu. Ich zachowanie zaszokowało wielu!

Meghan Markle i książę Harry są przedmiotem nieustannego zainteresowania paparazzich. Kiedy tylko pojawiają się publicznie, komentowany jest ich każdy ruch i każde słowo. Zazwyczaj zresztą nader krytycznie, nie bez winy ze strony książęcej pary. Oskarża się ich o kłamstwa na temat rodziny królewskiej, o hipokryzję i zarabianie nad tym, przed czym uciekli. A jacy są prywatnie? Jak Meghan Markle i książę Harry zachowują się, kiedy nie są pod ostrzałem fotografów? Na pewno wielu zadaje sobie to pytanie zwłaszcza po licznych kontrowersjach, jakie wywołała szczególnie postać Meghan. Teraz rąbka tajemnicy uchyla sławna restauratorka z Nowego Jorku. Meghan Markle i Harry zawitali niedawno do jej lokalu Melba’s Harlem. Jak się zachowywali? Czy byli wyniośli i grymasili?

NIE PRZEGAP: Prezydent trafił do szpitala! Zabrała go karetka. Jest na OIOM-ie

NIE PRZEGAP: Aktor ZABITY na scenie! Miał 38 lat. Nie zgadniesz, co się stało

Sonda
Lubisz księcia Harry'ego i księżną Meghan?

W wywiadzie dla "People" Melba Wilson, właścicielka nowojorskiej restauracji opowiedziała o wizycie Meghan i księcia w jej lokalu. Te słowa mogą szokować! "Oni są ekstremalnie mili i autentyczni"- powiedziała. Użyła nawet słowa "gracious", co oznacza "łaskawi". "Poświęcili czas innym klientom, którzy byli zaszokowani ich obecnością, rozmawiali z obsługą i z naszym kucharzem" - mówi restauratorka. Te miłe słowa to zaskoczenie w obliczu tak wielu nieprzychylnych opinii na temat Meghan i Harry'ego!

NIE PRZEGAP: Księżniczka nie nosi obrączki! Kryzys małżeński trwa już CZTERY lata?

NIE PRZEGAP: Królowa wysłała list do 12-letniej Polki! Wzruszające słowa Elżbiety II

QUIZ. Ile wzrostu mają te gwiazdy? Przygotuj się na szok, jeśli tego nie wiesz

Pytanie 1 z 10
Ile wzrostu ma Kylie Minogue?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey