Gwiazda Przyjaciół jest nie do poznania. Przesadziłam z zabiegami, wyglądam strasznie

i

Autor: INSTAGRAM / Courteney Cox / SHUTTERSTOCK Co się stało z Courteney Cox?

Gwiazda "Przyjaciół" jest nie do poznania. "Przesadziłam z zabiegami, wyglądam dziwnie"

2022-02-22 7:45

Niezapomniana Monica Geller z "Przyjaciół" ma 57 lat i sporo zabiegów medycyny estetycznej za sobą. Aktorka deklaruje jednak, że już z tym koniec, bo niedawno zdała sobie sprawę z tego, jak dziwnie wygląda przez wstrzykiwanie botoksu i inne procedury, które teoretycznie miały ją odmłodzić. "Przesadziłam z tym, teraz chcę się starzeć z wdziękiem" - zdradza Courteney Cox.

O swoich perypetiach związanych ze starzeniem się i poprawianiem urody aktorka opowiedziała w niedawnym wywiadzie udzielonym "Sunday Times Style". Courteney Cox przyznała, że przez wiele lat korzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej i próbowała w ten sposób gonić za młodością, która jej umykała. Mówi, że chciała walczyć ze starzeniem się za pomocą różnych „zastrzyków” i innych zabiegów. "Ale w końcu zdałam sobie sprawę, że oszalałam. Dotarło do mnie, jak dziwnie wyglądam. Teraz chciałabym starzeć się z wdziękiem" - wyznaje aktorka. Zapowiada jednak, że mimo iż od wszelkiego rodzaju odmładzających zabiegów się odwróciła, to z testowania kolejnych kosmetyków nie ma zamiaru rezygnować, bo jak sama mówi, nałoży na siebie każdy produkt, który wpadnie jej w ręce. "Czuję dużą presję związaną z dobrym wyglądem" - podkreśla gwiazda "Przyjaciół"

CZYTAJ TAKŻE: Koszmar w akademiku. Zjadł resztki jedzenia swojego współlokatora, amputowali mu nogi

Kosmetyczne zabiegi ekspresowe

Courteney Cox wychowuje 17-letnią córkę Coco ze związku ze swoim byłym mężem Davidem Arquette. W tej chwili jest zaręczona z młodszym od niej o 12 lat Johnnym McDaidem. Mówi, że choć tak naprawdę jest tuż przed sześćdziesiątką, wciąż czuje się młodo i trudno jej uwierzyć, że czas biegnie tak szybko. 

CZYTAJ TAKŻE: Co grozi Rosji za inwazję na Ukrainę? Unia Europejska ujawnia! Putin się wystraszy?

Sonda
Co sądzisz o operacjach plastycznych?