Nie żyje Spice

i

Autor: Instagram Nie żyje Spice

Tragiczna śmierć

Gwiazda TikToka zginęła w strasznym wypadku. Miała 21 lat

2022-12-14 13:30

Zasmucające wieści ze Stanów Zjednoczonych. W wieku zaledwie 21 lat w wypadku samochodowym zginęła Ali Spice, znana modelka i tiktoterka. Jak opisuje "The Mirror", kobietę obserwowało ponad 900 tysięcy internautów. Śmierć modelki potwierdzili jej znajomi z sieci.

21-lata była bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych. Na swoim profilach w mediach społecznościowych relacjonowała jak wygląda jej praca. Kobieta zarabiała na życie m.in. jako kelnerka w restauracji. Jak opisuje "The Mirror", jeden z jej najpopularniejszych postów dotyczył niewielkich napiwków. Ali Spice miała konto na Instagramie oraz na TikToku, była również znana graczom online na Twitchu. - Złamane serce nawet nie oddaje tego, jak się teraz czuję… Ali, jesteś jedną z najbardziej tętniących życiem, pięknych wewnątrz i na zewnątrz, autentycznych, kochających dusz, jakie miałam przywilej znać. Jesteś niesamowitą przyjaciółką i niesamowicie utalentowaną, pełną pasji kobietą - napisała jedna z jej koleżanek w mediach społecznościowych. Ali Spice zginęła w tragicznych okolicznościach w wypadku samochodowym na Florydzie. Do tragedii doszło 12 grudnia.

Jej ostatni post na Instagramie brzmiał: - Ładna suka, ładne serce, piękny umysł, przyzwyczajona do wywracania oczu, hejterów i życia. Został umieszczony 9 grudnia.

Zabrał miecz, nóż i gaz i ruszył po zemstę. Zapowiedział to na TikToku
Sonda
Korzystasz z TikToka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany