Gwyneth Paltrow

i

Autor: Instagram Gwyneth Paltrow

Sławna aktorka nago

Gwyneth Paltrow kończy 50 lat! Z tej okazji rozebrała się do naga!

2022-09-28 9:30

Jedna z największych gwiazd Hollywood skończyła 50 lat! Gwyneth Paltrow postanowiła z tej okazji... rozebrać się do naga. Gwiazda uczciła okrągłe urodziny sesją zdjęciową, podczas której "ubrała" się jedynie z złotą farbę. Dobrze wygląda? Zobacz zdjęcia i zostaw komentarz!

Gwyneth Paltrow nago! Gwiazda rozebrała się z okazji 50. urodzin, miała na sobie tylko złotą farbę

Jak wyglądają gwiazdy nago? Wielu fanów próbuje wyszukać w internecie odpowiedzi na te pytania, a poszukiwania często nie są trudne. Z okazji swoich pięćdziesiątych urodzin Gwyneth Paltrow postanowiła podać swoim wielbicielom swe nagie wdzięki na tacy! Jedna z największych gwiazd Hollywood 27 września skończyła 50 lat. Jak się właśnie okazało, Gwyneth Paltrow postanowiła z tej okazji... rozebrać się do naga. Gwiazda uczciła okrągłe urodziny sesją zdjęciową, podczas której "ubrała" się jedynie z złotą farbę. Jak wyjaśnia, chciała w ten sposób oddac hołd filmowi "Goldfinger" o Jamesie Bondzie. "Czuję się świetnie po skończeniu 50 lat, chciałam wyrazić energię i optymizm" - dodaje aktorka, która pokazała efekty sesji zdjęciowej na swoim koncie na Instagramie.

Gwyneth Paltrow. Kariera, mężowie i dzieci

Gwyneth Paltrow zadebiutowała na wielkim ekranie rolą w filmie "Wrzask" z 1991 roku. Wielka kariera aktorki zaczęła się od roli żony oficera śledczego granego przez Brada Pitta w filmie "Siedem" z 1995 roku. Z rolę Emmy w adaptacji powieści Jane Austen Paltrow dostała nagrodę Złotego Satelity, a za kreację Violi De Lesseps w filmie Johna Maddena "Zakochany Szekspir" (1998) - Oscara i Złoty Glob. W latach 1994-1997 Gwyneth Paltrow spotykała się z Bradem Pittem. W 2003 roku wyszła za wokalistę Coldplay Chrisa Martina. Mają córkę Apple Blythe Alison (18 l.) i syna Mosesa Bruce’a Anthony’ego (16 l.). Rozwiedli się w 2015 roku. Paltrow w 2018 roku wzięła ślub z producentem filmowym Bradem Falchuckiem.

Sonda
Jaki jest twój ulubiony film z Gwyneth Paltrow?

Czy znasz najbardziej szalone plotki o gwiazdach?

Pytanie 1 z 10
Który gwiazdor miał uprawiać seks z chomikiem?
Czeski mąż Maryli. Rodowicz biegała nago po hotelu | Historia z Koprem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają