Horror na placu zabaw! Eksplozja tajemniczego pakunku zabiła dwie osoby

i

Autor: laterjay/cc0/pixabay, geralt/cc0/pixabay Na placu zabawa w Hiszpanii dwie osoby zginęły w eksplozji ładunku wybuchowego.

Szok w Hiszpanii

Horror na placu zabaw! Eksplozja tajemniczego pakunku zabiła dwie osoby

2023-05-16 21:12

Dwie osoby zginęły w eksplozji, do której doszło na placu zabaw dla dzieci w mieście Orio w Kraju Basków, na północy Hiszpanii. Z relacji świadków wynika, że eksplodował tajemniczy pakunek przyniesiony przez jedną z ofiar tragicznego zdarzenia. Mężczyzna zbliżył się z nim do ławki, na której siedziała kobieta. Między parą mógł istnieć konflikt, który doprowadził do dramatu.

Dwie osoby zginęły na placu zabaw dla dzieci w efekcie eksplozji, do których doszło we wtorek, 16 maja w godzinach popołudniowych w mieście Orio w Kraju Basków, na północy Hiszpanii. Według dziennika „El Mundo” świadkowie zdarzenia mówią o dwóch eksplozjach, natomiast wcześniej niektóre media informowały, że na terenie placu zabaw usytuowanego w centrum miasta doszło do jednego wybuchu.

Jak podaje PAP, z relacji świadków wynika, że mógł eksplodować pakunek przyniesiony na plac zabaw przez mężczyznę. Kiedy ten zbliżył się do ławki, na której siedziała kobieta, doszło do dwóch wybuchów. W efekcie eksplozji, których przyczyny ustala regionalna policja (Ertzaintza), para poniosła śmierć na miejscu. Jedna z policyjnych wersji zdarzenia zakłada, że tragedia to efekt konfliktu pomiędzy mężczyzną i kobietą

Sonda
Obawiasz się ataków terrorystycznych w Europie?
Sławomir D. usłyszał zarzuty ws. zbrodni w Hyżnem
Nasi Partnerzy polecają