Idzie luty, podkuj buty! Zobacz, jak Kendall Jenner ubrała się na mróz

2022-01-21 17:30
Idzie luty, podkuj buty! Najdrozsza modelka szykuje się na tęgie mrozy
Autor: INSTAGRAM Idzie luty, podkuj buty! Najdrozsza modelka szykuje się na tęgie mrozy

Luty za pasem, a w ukochanym przez gwiazdy showbiznesu Aspen tęgi mróz i śniegowe zaspy! Cóż mają począć piękności w bikini, które jeżeli chcą liczyć się w wielkim świecie, muszą spędzić zimę w tym ekskluzywnym kurorcie? Kendall Jenner (27 l.) znalazła swój własny sposób na zimę! Musisz to zobaczyć, tylko nie padnij z wrażenia!

Jest takie miejsce w Stanach Zjednoczonych, gdzie w zimowe miesiące ciągną całe zastępy największych gwiazd showbiznesu. Każdy, kto chce liczyć się w wielkim świecie, musi zaliczyć pobyt w ekskluzywnym kurorcie Aspen w stanie Kolorado! Jednak za lans trzeba sowicie zapłacić trudem i znojem. W Aspen temperatury spadają teraz do -14 stopni Celsjusza w nocy, a w dzień jest kilka kresek poniżej zera. Tymczasem niejedna gwiazda showbiznesu rzadko kiedy ma na sobie coś więcej niż tylko ledwo widoczne bikini. A tu nagle trzeba ubrać się od stóp do głów! Co począć?! Kendall Jenner (27 l.) już wie! Najlepiej opłacana modelka świata, która zgarnia 40 milionów dolarów w jeden tylko rok, znalazła swój własny sposób na zimę. Postawiła na nowoczesne morsowanie - ale we własnym stylu.

NIE PRZEGAP: Pamela Anderson się ROZWODZI! Szósty rozwód z piątym mężczyzną

NIE PRZEGAP: Adele ODWOŁAŁA koncerty w ostatniej chwili! Fani w furii, wydali majątek

Kendall Jenner wrzuciła na Instagrama zdjęcie, na którym odziana w bardzo skąpe bikini stoi pośrodku śnieżnego pustkowia. Jednak zgodnie z porzekadłem "Idzie luty, podkuj buty" piękna Kendall włożyła ogromne, futrzane buciory, których nie powstydziłby się sam yeti. Podpisała zdjęcie 'Wim Hof said ice baths', co oznacza, że pewien duński guru zdrowotny zalecił jej morsowanie. Brrrr!

NIE PRZEGAP: Książę tonie w MILIONOWYM długu! Skandal w rodzinie królewskiej

NIE PRZEGAP: Od dziś fryzjerzy tylko dla zaszczepionych! Przepustka Covid-19

Sonda
Podoba ci się zimowa stylizacja Kendall Jenner?

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Nogi Heidi Klum są ubezpieczone na różne kwoty, ponieważ modelka wpadła w młodości na szkło i na jednej jest duża blizna.
Zimna kąpiel morsów w podbydgoskich Pieckach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE