Adele płacze na wizji! ODWOŁAŁA koncerty w ostatniej chwili, fani w furii

2022-01-21 12:00
Adele
Autor: okładka singla

Skandal w Las Vegas! Dopiero co ogłoszono tam z wielką pompą serię ekskluzywnych koncertów Adele (34 l.). Fani wykładali nawet po 120 tysięcy złotych na najlepsze bilety! Dosłownie 24 godziny przed pierwszym koncertem piosenkarka ogłosiła, że wszystko zostaje odwołane. Podała powód! Czy można w to uwierzyć?! Głosuj i komentuj.

To miało być ukoronowanie kariery Adele i możliwość zarobienia niewyobrażalnej fortuny. Dopiero co ogłoszono tam z wielką pompą serię ekskluzywnych koncertów brytyjskiej gwiazdy w ramach rezydencji w Las Vegas. Seria koncertów "Weekends With Adele" miała trwać od 21 stycznia do 16 kwietnia. Według "The Sun", piosenkarce zaoferowano 500 tysięcy funtów za noc! To 2,7 miliona złotych... Najtańsze bilety na koncert Adele w Las Vegas kosztowały około 3,7 tysiąca złotych, a najdroższe i przeznaczone dla VIP-ów - nawet ponad 120 tysięcy złotych. Fani byli zachwyceni, zwłaszcza że miały to być pierwsze koncerty Adele na żywo od pięciu lat. Wielu pokonało niemałe odległości i wydało fortunę nie tylko na bilety, ale i na samoloty czy hotele. Tymczasem dosłownie 24 godziny przed pierwszym koncertem piosenkarka ogłosiła, że wszystko zostaje odwołane. Podała powód! Czy można w to uwierzyć?!

NIE PRZEGAP: Miliony ludzi nie dostaną WYPŁATY! Bo nie wzięli trzeciej dawki szczepionki

NIE PRZEGAP: Pamela Anderson się ROZWODZI! Szósty rozwód z piątym mężczyzną

Sonda
Czy zachowanie Adele było nieprofesjonalne?

Adele pokazała w sieci filmik, w którym cała we łzach mówi, że koncertów w Vegas nie będzie z powodu... koronawirusa. Według wersji Adele, połowa jej ekipy złapała Covid-19 i z tego powodu powstały przeszkody logistyczne nie do pokonania. Czyżby wcześniej nie wiedzieli o możliwości takiego przebiegu wydarzeń, wirusie i kwarantannach? Nic dziwnego, że fani Adele są w furii i nie szczędzą jej gorzkich słów w mediach społecznościowych. Niektórzy podejrzewają nawet, że piosenkarka zwyczajnie przestraszyła się śpiewu na żywo po dłuższej przerwie. Ludzie czują się oszukani. Piosenkarka zapowiada przełożenie koncertów, ale nie wiadomo jeszcze, kiedy i czy w ogóle się odbędą. Szykuje się nie lada skandal, a może i fala pozwów!

NIE PRZEGAP: Benedykt XVI tuszował pedofilię w Kościele! "11-latek zmuszony do seksu oralnego"

NIE PRZEGAP: Książę tonie w MILIONOWYM długu! Skandal w rodzinie królewskiej

QUIZ. Sławne WPADKI polskich gwiazd! To przeszło do historii telewizji. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 9
Komu podczas rozdania Wiktorów bluzka zsunęła się z biustu, odsłaniając plastry, które miały ją utrzymać na miejscu?
Sara James w piosence Easy On Me od Adele! [ESKA LIVE]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE