Książę tonie w MILIONOWYM długu! Skandal w rodzinie królewskiej

2022-01-21 6:43
Królowa Elżbieta II
Autor: AP Królowa Elżbieta II

Chociaż jest księciem, a jego matka to królowa Elżbieta II, ma poważne problemy finansowe! "Daily Mail" ujawnia ogromne długi, z jakimi musi mierzyć się teraz brytyjski arystokrata. Wcześniej sprzedał swoją ostatnią nieruchomość, teraz okazuje się, że spółka kontrolowana przez księcia Andrzeja ma milion złotych długu. A wszystko przez seksaferę.

Kolejny dramat w rodzinie królewskiej! Okazuje się, że jeden z synów Elżbiety II popadł w jeszcze gorsze finansowe i prawne tarapaty. "Daily Mail" ujawnia ogromne długi, z jakimi musi mierzyć się teraz brytyjski arystokrata. Jak twierdzą brytyjscy dziennikarze, spółka Urramoor Ltd kontrolowana przez księcia Andrzeja ma milion złotych długu. Spółka ta zajmowała się inwestycjami. Teraz Andrzej będzie musiał jednak zainwestować przede wszystkim w prawników. Sprzedał już nawet swoją ostatnią nieruchomość, luksusową posiadłość w szwajcarskich Alpach. To może nie wystarczyć. 38-letnia dziś Amerykanka Virginia Giuffre wytoczyła księciu pozew cywilny. Twierdzi, że gdy miała 17 lat i była "seksualną niewolnicą" znanego pedofila Jeffreya Epsteina oraz jego wspólniczki Ghislaine Maxwell, pedofilska para wraz z Andrzejem trzykrotnie zmusili ją do uprawiania seksu z księciem, wymuszając to bezpośrednimi lub zakamuflowanymi groźbami.

NIE PRZEGAP: Księżniczka poślubi KOBIETĘ? Szok w rodzinie królewskiej

NIE PRZEGAP: Nie zgadniesz, co brytyjski książę trzyma na ŁÓŻKU! Skandal w rodzinie królewskiej

Sonda
Czy monarchia w Anglii powinna zostać zlikwidowana?

Andrzej utrzymuje, że jest niewinny, ale jego tłumaczenia okazały się niespójne i wyjątkowo niewiarygodne - twierdził na przykład, że znane zdjęcie, na którym obejmuje 17-letnią wówczas Virginię, to fotomontaż, czemu zaprzeczyły badania fotografii. Sprzedał willę w Szwajcarii, by mieć 10 milionów funtów, które może wykorzystać w ramach ugody pozasądowej, ale w brytyjskich mediach pojawiają się głosy, że Giuffre nie pójdzie na ugodę.

NIE PRZEGAP: Ojciec okradł mnie, żeby się OCHRZCIĆ! Szokujące oskarżenia Britney Spears

NIE PRZEGAP: Bezdomny pies uratował dziecko! 10-latka przetrwała dzięki kundelkowi

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Książę WYRZUCONY z rodziny królewskiej! Jest decyzja królowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE