Jego serce przestało bić, gdy leciał samolotem! Obok siedziało 56 lekarzy

i

Autor: shutterstock(2) O szczęściu w nieszczęściu może mówić pasażer samolotu ze Sztokholmu do Los Angeles, który doznał zatrzymania akcji serca. Razem z nim na pokładzie znajdowało się... 56 lekarzy o specjalności kardiochirurgicznej

Niesamowite zrządzenie losu

Jego serce przestało bić, gdy leciał samolotem! Obok siedziało 56 kardiochirurgów

2023-02-16 21:58

O szczęściu w nieszczęściu może mówić pasażer samolotu ze Sztokholmu do Los Angeles, który doznał zatrzymania akcji serca. Razem z nim na pokładzie znajdowało się... 56 lekarzy o specjalności kardiochirurgicznej. Medykom udało się ustabilizować stan zdrowia pacjenta, co wystarczyło, by przeżył cztery kolejne godziny lotu i został zabrany przez karetkę.

Pasażer samolotu doznał zatrzymania akcji serca. Na pokładzie było 56 kardiochirurgów

Jak informuje RMF24, powołując się na duński "Ekstra Bladet", 56 kardiochirurgów leciało samolotem na trasie Sztokholm-Los Angeles, którego pasażer doznał zatrzymania akcji serca. Wszystko działo się w pobliżu Bieguna Północnego, więc wszystkich czekały jeszcze ok. 4 godziny lotu, by wylądować na najbliższym lotnisku. Poszkodowany może mówić o niesamowitym splocie szczęśliwych okoliczności, bo razem z nim podróżowało 56 lekarzy o specjalności kardiochirurgicznej, którzy lecieli do Stanów Zjednoczonych na kongres. Jak informuje Henrik Nielsen, pilot maszyny, medykom udało się ustabilizować stan zdrowia pacjenta na tyle, że samolot wylądował ostatecznie w Los Angeles, skąd mężczyznę zabrała do szpitala karetka pogotowia.

Sonda
Czy leciałaś/eś kiedykolwiek samolotem?
Autobus wjechał na przejazd kolejowy
Nasi Partnerzy polecają