Kierowca z Kijowa oszukał przeznaczenie! Rakieta Putina uderzyła tuż obok samochodu

i

Autor: Telegram Kierowca z Kijowa oszukał przeznaczenie! Rakieta Putina uderzyła tuż obok samochodu

Wojna na Ukrainie

Kierowca z Kijowa oszukał przeznaczenie! Rakieta spadła tuż obok auta. WIDEO

2023-06-01 10:10

Dramatyczne zdarzenia w stolicy Ukrainy uchwycone przypadkiem kamerką samochodową! Kilka dni temu doszło do rosyjskiego ataku rakietowego w samym środku dnia, a nie jak zazwyczaj nad ranem. Rakieta spadła dokładnie pośrodku ruchliwej ulicy pełnej jadących samochodów. To, co się wtedy wydarzyło, było prawdziwym cudem.

Putin intensywnie atakuje Kijów. Kamerka samochodowa uchwyciła dramatyczne wydarzenie

Rosyjska armia w ciągu ostatniego miesiąca wyjątkowo często atakowała Kijów. Chcąc zastraszyć Ukrainę wobec perspektywy wiosennej kontrofensywy, Władimir Putin około dwudziestu razy wystrzeliwał rakiety nad miasto. Ukraińska obrona powietrzna strąca większość z nich, ale ich odłamki również powodują zniszczenia. Do ataków zazwyczaj dochodzi w nocy i nad ranem, ale bywają wyjątki. Jeden z nich miał miejsce w ostatni poniedziałek, 29 maja. Wtedy do rosyjskiego ataku doszło w samym środku dnia. Ulice pełne były ludzi i jadących samochodów. Wyjątkowo dramatyczny moment uchwyciła przypadkiem kamerka samochodowa.

Rakieta Putina spadła dokładnie między jadącymi samochodami. Kierowcy zdołali uciec

Nagranie z ataku na Kijów trafiło do mediów społecznościowych. Na filmie widzimy ruchliwą, kilkupasmową kijowską ulicę z perspektywy jednego z kierowców. Przed jego autem jedzie wiele innych. W pewnym momencie z nieba spada pionowo rakieta lub jej zestrzelona część. Trafia w jezdnię dokładnie między dwoma samochodami! Odłamki spadają na jeden z nich, ale kierowca jedzie dalej niby nigdy nic, a płonące resztki rakiety zostają na szosie. Bez wątpienia ci, którzy jechali wtedy tą drogą, oszukali przeznaczenie.

Sonda
Śledzisz na bieżąco działania na Ukrainie?

QUIZ. Wielki test geograficzny! Granice państw. Ostatnie pytania tylko dla geniuszy

Pytanie 1 z 10
Czy Polska graniczy z Rosją?
UkrALINA. Wybuchy w Kijowie! Ukraina ZAATAKUJE Rosję?!