Wąż w muszli klozetowej

i

Autor: pixabay.com

Kobra ugryzła turystę w genitalia. To, co stało się później przeraża!

2021-11-08 19:30

Niesamowita historia przydarzyła się holenderskiemu turyście w czasie podróży po Republice Południowej Afryki. W trakcie safari został pogryziony przez groźną kobrę w genitalia. Leczenie na miejscu nie pomogło, po powrocie do Holandii mężczyznę czekał przeszczep i plastyka penisa.

Podczas safari w Republice Południowej Afryki ,47- letniego turystę z Holandii ugryzł niezwykle rzadki gatunek kobry. Jak podaje gazeta.pl ,wypadek miał miejsce w toalecie. Holender nie zauważył węża w muszli klozetowej i został ukąszony w genitalia. Po ugryzieniu kobry 47-letni Holender czekał trzy godziny na helikopter, który przetransportował go do szpitala znajdującego się 350 km dalej. W tym czasie jad kobry siał spustoszenie w jego organizmie, spuchły mu genitalia, miał wymioty i silne bóle brzucha.

Szok! Inwazja dwugłowych żółwi po katastrofie w elektrowni atomowej

- "W momencie przyjęcia do szpitala penis i moszna były spuchnięte, ciemnofioletowe i bolesne. Z dokumentacji medycznej wynika, że zdiagnozowana została martwica moszny, a pacjentowi podano wiele dawek surowicy nieprzypisanej do konkretnego gatunku węża, a także antybiotyki o szerokim spektrum działania" - podaje cytowany przez gazetę New York Post. Mimo udzielonej przez szpital w RPA pomocy konieczne było dalsze leczenie, już w Holandii. Tam wykonano częściowy przeszczep tkanek i plastykę prącia. Operacja się udała, Holender w pełni odzyskał zdrowie.

Koniec palmy w Oliwie
Sonda
Czy przerażają Cię węże?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają