Weszła do samolotu i skarżyła się na potworny ból. W nogawce miała ogromnego...

2019-12-08 8:03 PRA
Samolot/linie lotnicze
Autor: Materiały prasowe Samolot/linie lotnicze

To miała być zwykła podróż samolotem, taka jak tysiące innych. W dzisiejszych czasach to żaden problem, żadna sytuacja nadzwyczajna. A jednak! Pasażerka nie spodziewała się, że spotka ją coś takiego. Przeżyła sytuację, która mogła kosztować ją nawet życie!

Loty samolotem dzisiaj, w dobie tanich linii lotniczych, to nic nadzwyczajnego. A tym bardziej w USA, gdzie komunikacja lotnicza należy do tych najbardziej rozwiniętych, a sieć połączeń - odpowiednio gęsta. Również komfort podróżowania nie [pozostawia wiele do życzenia. Jednak w tym wypadku było inaczej.

Pasażerka linii United Airlines podczas lotu z San Francisco do Atlanty nie czuła się dobrze: narastające pieczenie i ból w nodze bardzo ją niepokoił. Tym bardziej, że wcześniej nie miała żadnych dolegliwości związanych z tą częścią ciała. W pewnym momencie, kiedy dyskomfort był już nie do zniesienia, kobieta poszła do toalety, aby sprawdzić co się dzieje.

Kot był za GRUBY, by zabrać go na pokład. Jego właściciel wpadł na nietypowy pomysł... [ZDJĘCIA]

 To, co zobaczyła, sprawiło, że zamarła w szoku: z nogawki jej spodni wyszedł... skorpion! Ten groźny pajęczak, kiedy tylko się uwolnił, rzucił się do ucieczki, ale został schwytany przez zaalarmowaną załogę samolotu. Ba, jego zdjęcie trafiło nawet do sieci!

Przedstawiciele linii United Airlines w specjalnym oświadczeniu podali, że pasażerka tuż po wylądowaniu trafiła do szpitala, znajduje się pod opieką lekarzy, a jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sposób w jaki skorpion dostał się na pokład samolotu wciąż jest badana.

Podróż dookoła świata >>> Sprawdź Tutaj

Najnowsze