Królowa brytyjska produkuje PIWO! Nowy biznes Elżbiety II

2021-05-04 11:15 Zofia Dąbrowska
królowa Elżbieta II
Autor: GLYN KIRK/AFP/East News

Nie do wiary! Brytyjska monarchini zabrała się za... warzenie piwa. Brytyjska rodzina królewska wprowadziła do swej pamiątkowej oferty dwa rodzaje złocistego napoju. Sandringham Best Bitter wytwarzane jest podobno z organicznego jęczmienia doglądanego przez królewskich dworzan w dobrach Royal Sandringham w hrabstwie Norfolk. Można je nabyć właśnie w Sandringham, w sklepiku z pamiątkami ponownie otwartym dzięki poluzowaniu koronawirusowych restrykcji. Ile kosztuje buteleczka królewskiego specjału? Nie każdego na niego stać!

Cóż to musi być za specjał! Jak informuje "The Sun", królowa brytyjska postanowiła ruszyć z produkcją piwa! Choć aż trudno w to uwierzyć, Elżbieta II wytwarza teraz własne odmiany złocistego napoju pod nazwą Sandringham Best Bitter. Nazwa nie została wybrana przypadkowo. Królewskie piwo produkowane jest podobno z organicznego jęczmienia doglądanego przez królewskich dworzan w dobrach Royal Sandringham w hrabstwie Norfolk, a także z krystalicznie czystej źródlanej wody z własnego źródełka. Ile kosztuje buteleczka królewskiego specjału? Jak wygląda?

NIE PRZEGAP: Wielka PRZEPOWIEDNIA o rodzinie królewskiej! Koniec monarchii i ostatni władca

Dostępne są dwa rodzaje piwa Elżbiety II - jedno o mocy 4,3 proc., a drugie 5 proc. Półlitrowa butelka kosztuje 3,99 funta brytyjskiego, a więc około 20 złotych. Nie każdego będzie więc stać na codzienne delektowanie się przysmakiem z Sandringham. Na butelkach widzimy bażanty i zające zamieszkujące malownicze dobra, gdzie wytwarzane jest piwo monarchini. Butelkę można nabyć w sklepiku z pamiątkami właśnie w Sandringham, ponownie otwartym po poluzowaniu koronawirusowych restrykcji.

NIE PRZEGAP: Cezary Gmyz oburzony! Wszedł do niemieckiego sklepu i zobaczył TO

Książę WYRZUCONY z rodziny królewskiej! Jest decyzja królowej
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze