Ksiądz zgwałcił setki dzieci na OŁTARZU i w KONFESJONALE! Szok w Australii

2017-08-17 13:22 zw

To prawdopodobnie największy potwór wśród księży pedofilów! Australijski ksiądz Gerard Risdale (83 l.), odsiadujący wyrok za pedofilię, przyznał się do nowych zbrodni. Ich drastyczne opisy przeraziły sędziów. Pedofil w sutannie zgwałcił setki dzieci na kościelnym ołtarzu i w konfesjonale.

Gwałcił dzieci przez dziesiątki lat, a najbardziej podniecało go, gdy ofiary leżały na kościelnym ołtarzu. Najmłodsze z nich miały sześć lat. „To część bożego dzieła, Jezus umarł za nasze grzechy, Bóg nam je odpuszcza” - mówił do chłopców i dziewczynek. Niektórzy rodzice wiedzieli, co robi ksiądz Gerard Risdale (83 l.) z Ballarat po mszy. Niektórzy sami przynosili synów i córki, kładli je na ołtarzu i rozbierali. Czasem ksiądz wybierał konfesjonał. Ten horror trwał od lat 50. aż do lat 80.

ZOBACZ TEŻ: Arcybiskup gwałcił dzieci na tropikalnych wyspach!

W 1993 roku Risdale wreszcie wylądował za kratami i usłyszał wyrok 28 lat więzienia. Ale procesy trwają po dziś dzień i potwór przyznał się właśnie do nowych gwałtów, zaś ich szczegóły usłyszał z sali sądowej cały świat. Z jego słów wynika, że ofiar były setki, choć póki co procesy dotyczą około 60. Może to być największy skandal pedofilski w dziejach kościoła katolickiego.