Książę Harry i Meghan Markle nazwą córkę na cześć królowej i Filipa! Ujawniono imię

2021-04-21 8:45 Zofia Dąbrowska
Meghan i Harry
Autor: CBS/Ferrari Press/East News

Po całym świecie niosą się najświeższe plotki na temat drugiego dziecka księcia Harry'ego i Meghan Markle! Wszyscy zastanawiają się, jak będzie się nazywać nowy potomek książęcej pary. Pierwsze dziecko Harry'ego i Meghan to syn Archie (2 l.), a latem przyjdzie na świat córka książąt Sussex. Harry i Meghan ujawnili płeć swojego drugiego dziecka w wywiadzie dla Oprah Winfrey. Teraz podobno wybrali już imię! Chcą w wyjątkowo wzruszający sposób uhonorować królową i Filipa zarazem! Jak to możliwe?

Jak będzie się nazywać drugie dziecko księcia Harry'ego i Meghan Markle? Kiedy Meghan Markle urodzi drugie dziecko? Książęca para ujawniła drugą ciążę Meghan w swoim sławnym już, skandalizującym wywiadzie dla Oprah Winfrey. Podali też płeć dziecka - będzie to tym razem dziewczynka i urodzi się latem. Para ma już syna Archiego (2 l.), który przyszedł na świat jeszcze w Wielkiej Brytanii. Jakie imię wybiorą Meghan Markle i książę Harry dla córki? Początkowo mówiono, że wybiorą imię "Diana" w hołdzie dla zmarłej matki Harry'ego, jednak najnowsze plotki głoszą jeszcze coś innego!

NIE PRZEGAP: Książę Harry UCIEKŁ z pałacu! Szokująca decyzja, cios dla królowej Elżbiety II

Otóż po śmierci księcia Filipa książęca para postanowiła uczcić zarazem pradziadka mającej przyjść na świat dziewczynki, jak i pogrążoną w żałobie Elżbietę II. Chcą zatem nazwać córkę... Lily. Jest to skrót od "Lilibet", zrobnienia imienia "Elizabeth" używanego, kiedy monarchini była małą dziewczynką. Królową nazywał "Lilibet" także książę Filip. Właśnie tym imieniem monarchini podpisała osobiste pożegnanie pozostawione na trumnie męża podczas jego pogrzebu. Bukmacherzy z BoyleSports obstawiają "Lily" już nie jako 66/1, ale aż 25/1, szanse na nadanie dziecku takiego imienia więc znacznie wzrosły!

NIE PRZEGAP: Nastolatka odziedziczy majątek księcia Filipa! Ujawniono testament. Kim jest Lady Louise?

Książę Filip nie żyje
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze