Książę Harry UCIEKŁ z pałacu! Szokująca decyzja, cios dla królowej Elżbiety II

2021-04-21 6:27 Zofia Dąbrowska
Meghan Markle i książę Harry
Autor: Dominic Lipinski/Press Association/East News

Kolejny zwrot akcji w życiu brytyjskiej rodziny królewskiej! Niespodziewanie książę Harry (36 l.) uciekł z pałacu, gdzie miał pozostać na przypadające już dziś urodziny królowej i pojednać się z rodziną. Samolot z Harrym na pokładzie wylądował w Los Angeles wczoraj około godziny 22:30 czasu polskiego. Czy na Zamku Windsor doszło do awantury? Co mogło skłonić księcia do tego, by wyrządzić Elżbiecie II taką przykrość? A może to covidowe restrykcje sprawiły, że monarchini i tak musi pozostać w tym wyjątkowym dniu sama?

Tajemnicza decyzja księcia Harry'ego! Chociaż miał zostać w Wielkiej Brytanii dłużej, by naprawiać relacje z rodziną i świętować przypadające właśnie dziś urodziny królowej Elżbiety II, niespodziewanie wsiadł w samolot i czmychnął do Stanów Zjednoczonych! Kiedy wylatywał do Anglii na pogrzeb księcia Filipa, zgodnie z planem miał wrócić do Los Angeles tuż po uroczystości. Potem jednak zmienił plany. Po rodzinnych dwugodzinnych rozmowach postanowił zostać dłużej - co najmniej do przypadających 21 kwietnia urodzin Elżbiety II. Wydawało się, że jest szansa na naprawienie relacji księcia z rodziną. Jednak mogło stać się coś zupełnie innego i dramatycznego!

NIE PRZEGAP: Nastolatka odziedziczy majątek księcia Filipa! Ujawniono testament. Kim jest Lady Louise?

Jak informuje "Daily Mail", książę w ostatniej chwili ponownie zmienił plany i jednak wyleciał już z Londynu. Samolot z Harrym na pokładzie wylądował w Los Angeles wczoraj około godziny 22:30 czasu polskiego, a o godzinie 1 w nocy w środę również naszego czasu samochód księcia pojawił się już w Montecito. To tam znajduje się rezydencja Harry'ego i Meghan Markle. Czy na Zamku Windsor doszło do awantury? Co mogło skłonić księcia do tego, by wyrządzić Elżbiecie II taką przykrość? A może to covidowe restrykcje sprawiły, że owdowiała monarchini i tak musi pozostać w tym wyjątkowym dniu sama? Tajemnicza ucieczka Harry'ego na pewno będzie szeroko komentowana na Wyspach! A samotne urodziny niestety będą nowym ciosem dla opłakującej męża królowej.

NIE PRZEGAP: Kobieta podała księcia Harry'ego do SĄDU! Twierdzi, że jest jego NARZECZONĄ

Książe Harry: widziałem jak historia mojej matki się powtarza. Wywiad u Oprah Winfrey
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze