Książę Harry ZNOWU wystąpi u Oprah Winfrey! Będzie mowa o problemach

2021-05-09 6:30
Oszczędny Książę Harry! Ma jeden garnitur od lat
Autor: AP Oszczędny Książę Harry! Ma jeden garnitur od lat

Książę Harry ponownie u Oprah Winfrey! Po wielkim skandalu, jaki wywołał wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle udzielony sławnej amerykańskiej prezenterce nadchodzi następny wspólny projekt. Czy to jeszcze nie koniec rewelacji o brytyjskiej rodzinie królewskiej? Wiadomo, że chodzi o rozmowy na temat zdrowia psychicznego. Czy książę Harry kolejny raz odniesie się do wydarzeń, jakie miały rozgrywać się w Pałacu Buckingham w czasie, kiedy jeszcze mieszkał tam z Meghan Markle i synem Archiem?

Szykuje się nowy skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Książę Harry nie zasypia gruszek w popiele i znowu szykuje się do wspólnego projektu z Oprah Winfrey. Chodzi o planowany jeszcze w 2019 roku cykl programów dla Apple na temat zdrowia psychicznego. Miał zostać wyemitowany w 2020 roku, ale z powodu przeprowadzki księcia Harry'ego i Meghan Markle do Stanów Zjednoczonych oraz pandemii koronawirusa wszystko się opóźniło. Teraz pomysł wraca, a programy mają pokazać się jeszcze w tym miesiącu. Jako że przygotowuje je Oprah, widzowie zastanawiają się, czy książę Harry poruszy temat własnych problemów.

NIE PRZEGAP: Chińska rakieta już spadła na Ziemię! Wiemy gdzie. Czy są zniszczenia?

Podczas wywiadu udzielonego przez Harry'ego i Meghan Markle sławnej amerykańskiej prezenterce padło wiele osobistych słów. Książęca para oskarżyła brytyjską rodzinę królewską o rasizm i utrudnianie Meghan dostępu do pomocy psychologicznej w czasie, gdy była w pierwszej ciąży i zmagała się z myślami samobójczymi z powodu atmosfery w pałacu. Niektóre ich twierdzenia zostały już obalone, takie jak te o odebraniu Meghan paszportu i kluczy lub zakazie wychodzenia z pałacu. Relacje Harry'ego z rodziną stały się po tym wywiadzie lodowate.

NIE PRZEGAP: Wielka PRZEPOWIEDNIA o rodzinie królewskiej! Koniec monarchii i ostatni władca

Książe Harry: widziałem jak historia mojej matki się powtarza. Wywiad u Oprah Winfrey
Zofia Dąbrowska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze