Książę William na ślubie Rose Farquhar

i

Autor: EASTNEWS(2), FORUM

Rodzina królewska

Książę William przyłapany w towarzystwie dwóch byłych kochanek! Następca tronu miał nietęgą minę

2022-12-18 19:40

Książę William wybrał się na imprezę bez księżnej Kate i... został przyłapany przez paparazzich, chociaż wkradł się tylnym wejściem. Nie byłoby w tym nic nadmiernie ciekawego, gdyby nie fakt, iż spotkał tam co najmniej dwie byłe dziewczyny. Na zdjęciach zrobionych z ukrycia książę wygląda na nieco zafrasowanego...

Książę William poszedł na ślub swojej byłej dziewczyny! Tam czekała jeszcze jedna eks kochanka. Księżna Kate musiała się niepokoić!

Księżna Kate musiała niecierpliwie wyglądać przez pałacowe okienko, oczekując na powrót męża z tej imprezy! "Daily Mail" zdradził, że książę William wymknął się samotnie na... ślub swojej byłej. Następca brytyjskiego tronu został przyłapany przez paparazzich, chociaż wkradł się tylnym wejściem do kościoła w Tetbury w hrabstwie Gloucestershire, gdzie jego pierwsza dziewczyna, Rose Farquhar, mówiła sakramentalne "tak" pasierbowi potentata branży budowlanej George'owi Gemmellowi. Na zdjęciach zrobionych z ukrycia książę William wygląda na nieco zafrasowanego... Czyżby wspominał dawne dzieje? Jak zauważają brytyjscy dziennikarze, miał ku temu więcej powodów. Na ślubie była bowiem obecna... jeszcze jedna eks kochanka Williama. Tym razem ostatnia, przynajmniej oficjalnie - ostatnia przed Kate. Chodzi o Olivię Hunt, która przybyła na ślub z mężem Nicholasem Wilkinsonem. William na pewno miał o czym rozmyślać.

Książę William i Kate są razem od niemal 20 lat! Ich związek nie zawsze był cukierkowy

Olivia Hunt była ostatnią kobietą, z którą książę William spotykał się przed rozpoczęciem relacji z Kate Middleton, przyszłą księżną Kate. Kate i William zostali parą w 2003 roku, potem schodzili się i rozchodzili. Kate zyskała nawet złośliwy przydomek "Katie Waitie", co można przetłumaczyć jako Kasia Czekasia. William zwlekał z oświadczynami, ale para ostatecznie wzięła ślub w 2011 roku. Dziś William i Kate mają troje dzieci i w przyszłości zostaną królem i królową Wielkiej Brytanii. Ciekawe, czy byłe dziewczyny księcia zazdroszczą jego żonie, czy wręcz przeciwnie?

Sonda
Kto jest bardziej przystojny, William czy Harry?

QUIZ. Gdzie rządzą królowie? Za komplet punktów wkładamy koronę na głowę

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Po ponad 70 latach królową Elżbietę na tronie brytyjskim zastąpił...
Ulubione samochody królowej Elżbiety II | ESKA XD - Prosto z salonu #58
Nasi Partnerzy polecają