William, Kate i dzieci

i

Autor: Materiały prasowe William, Kate i dzieci

Rodzina królewska

Księżna Kate pokazała dzieci. Ale one wyrosły! George sięga Williamowi do ramienia

2022-12-14 12:40

Ach, jak one się zmieniły! Księżna Kate i książę William pokazali na Instagramie nowe zdjęcie swoich dzieci. Książę George (9 l.), księżniczka Charlotte (7 l.) i książę Louise (4 l.) rosną jak na drożdżach. Doszło do tego, że najstarszy syn księżnej Kate zaczyna już sięgać do ramienia wysokiego przecież księcia Williama, który ma 191 centymetrów wzrostu.

Tak wyglądają teraz dzieci księżnej Kate i księcia Williama. Ogromne zmiany w wyglądzie księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louise'a!

Księżna Kate i książę William chwalą się dziećmi! Książęca para pokazała najnowsze zdjęcie rodzinne z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Zgodnie z panującą w brytyjskiej rodzinie królewskiej tradycją następca tronu i jego żona opublikowali swoją oficjalną "kartę świąteczną". Idąc z duchem czasu, zrobili to na swoim koncie na Instagramie. Próżno tam jednak szukać akcentów bożonarodzeniowych. Zdjęcie zostało wykonane latem lub wczesną jesienią, bo cała rodzina jest ubrana w lekkie ubrania. Jak wyglądają teraz dzieci księżnej Kate i księcia Williama? To już nie są maluchy ledwo odrośnięte od ziemi! Książę George (9 l.), księżniczka Charlotte (7 l.) i książę Louise (4 l.) rosną jak na drożdżach.

Książę George niebawem przerośnie ojca? 9-latek sięga Williamowi niemal do ramienia

Doszło do tego, że najstarszy syn księżnej Kate zaczyna już sięgać do ramienia wysokiego przecież księcia Williama, który ma 191 centymetrów wzrostu. Niewiele niższa jest zaledwie 7-letnia Charlotte, a i najmłodszy Louise goni rodzeństwo. W dodatku skoro zdjęcie zrobiono co najmniej trzy czy cztery miesiące temu, a może nawet wcześniej, dzieci książąt Cambridge są teraz zapewne jeszcze wyższe. Księżna Kate i książę William mają troje dzieci. George Alexander Louise urodził się 22 lipca 2013 roku, Charlotte Elisabeth Diana - 2 maja 2015 roku, a Louise Arthur Charles - 23 kwietnia 2018 roku.

Sonda
Wolisz księżną Kate czy księżną Meghan?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Co Walijczycy sądzą o śmierci Elżbiety II i nowym królu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany