Megan i Harry

i

Autor: AP/Martin Meissner Megan i Harry

Rodzina królewska

Księżna Kate i książę William gotowi do wojny z Meghan Markle i Harrym! "Nie będą już milczeć"

2022-12-06 6:10

Księżna Kate i książę William nie zamierzają dłużej milczeć w sprawie oskarżeń wysuwanych pod adresem brytyjskiej rodziny królewskiej przez Meghan Markle i księcia Harry'ego! Jak pisze "The Sunday Express", William zdecydował się odpierać ich ataki i reagować na nie, gdy zobaczył zwiastun nowego programu Meghan i Harry'ego dla Netflixa. Pojawiły się komentarze, że Kate została tam pokazana jako czarny charakter...

Książę William i księżna Kate mają dość. Idą na wojnę z Meghan Markle i księciem Harrym, przerywają milczenie

To może być początek wielkiej wojny w brytyjskiej rodzinie królewskiej! A wszystko znów z powodu Meghan Markle i księcia Harry'ego, którzy nie zamierzają ustać w atakach na royalsów. Kilka dni temu Netflix opublikował zwiastun, czyli trailer nowego serialu "Harry & Meghan", dokumencie o życiu książęcej pary. Zwiastun nie pozostawia wątpliwości, że to będzie kolejna odsłona walki z brytyjską rodziną królewską. Pojawiły się komentarze, że Kate została tam pokazana jako czarny charakter... W tej sytuacji royalsi postanowili zewrzeć szyki. Księżna Kate i książę William nie zamierzają dłużej milczeć w sprawie oskarżeń wysuwanych pod adresem brytyjskiej rodziny królewskiej przez Meghan Markle i księcia Harry'ego - pisze "The Sunday Express". William zdecydował się odpierać te ataki i reagować na nie, gdy zobaczył zwiastun nowego programu Meghan i Harry'ego dla Netflixa. Będą to zapewne sprostowania, a kto wie, może i postraszenie sądem?

"Nikt nie widzi, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami". Meghan Markle i książę Harry znów atakują rodzinę królewską

Co widzimy w trailerze programu Netflixa? "Czemu zdecydowaliście się zrobić ten dokument?" - pada pytanie, a na ekranie widać słynne zdjęcie Meghan i Harry'ego idących w deszczu pod parasolem. Następnie widzimy serię słodkich zdjęć książęcej pary - całują się, spędzają weekend z psami, Meghan dotyka ciążowego brzucha... Jest i ujęcie siedzącej w fotelu i płaczącej teatralnie Meghan, obok niej siedzi równie zbolały Harry. "Nikt nie widzi, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami" - padają te słowa, a na ekranie widzimy między innymi ujęcie z kościoła w Wielkiej Brytanii. W ławce siedzą William i księżna Kate, a uwagę zwraca zwłaszcza lodowaty wzrok Kate. Nie ulega wątpliwości, że została przedstawiona jako czarny charakter w pałacu - uważają komentatorzy w brytyjskich mediach. W dodatku trailer ujawniono w samym środku wizyty Kate i Williama w Stanach Zjednoczonych. "To nie jest żadna niespodzianka" - dodają osoby zbliżone do rodziny królewskiej. "Gdy stawka jest tak wysoka, czyż nie najlepiej usłyszeć naszą historię od nas?" - mówi Meghan Markle w trailerze. Ani chybi szykuje się wielka wojna Meghan i księcia z resztą rodziny królewskiej! Pierwszy odcinek programu Netflix pokaże już w czwartek, 8 grudnia.

Sonda
Co myślisz o trailerze programu Netflixa o Meghan i Harrym?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Co Walijczycy sądzą o śmierci Elżbiety II i nowym królu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany