Meghan Markle i książę Harry

i

Autor: materiały prasowe NETFLIX Meghan Markle i książę Harry

Rodzina królewska

Szokujący trailer programu Meghan Markle i księcia Harry'ego! "Wojna z Kate i zdrada rodziny królewskiej"

2022-12-02 9:22

Netflix ujawnił trailer, czyli krótką filmową zapowiedź programu Meghan Markle i księcia Harry'ego! Nie zabrakło płaczącej Meghan Markle, dramatycznych ujęć załamanego Harry'ego i... zdjęcia patrzącej na wszystko lodowatym wzrokiem księżnej Kate. Osoby z kręgu brytyjskiej rodziny królewskiej anonimowo mówią o wypowiedzeniu wojny Kate i Williamowi oraz o zdradzie!

Trailer programu Netflixa "Mehghan & Harry". Atak na rodzinę królewską, Kate przedstawiona jako czarny charakter. "Meghan Markle i książę Harry wypowiedzieli wojnę"

Meghan Markle i książę Harry dwa lata temu podpisali umowę z Netflixem. Mieli wyprodukować dwa programy i otrzymali za to sto milionów dolarów. Mijały miesiące i lata, ale niczego nie publikowali. Za tak wielką kwotę Netflix żądał pikantnych szczegółów o życiu w pałacu, a po śmierci Elżbiety II podobno Meghan i Harry chcieli zmian montażowych i złagodzenia wymowy programu, zmieniali też reżyserów. Ostatecznie ponoć szefowie Netflixa stracili cierpliwość i nie zgodzili się na kolejne opóźnienie premiery programu i przekładanie jej na 2023 rok. Pierwszy odcinek serialu Netflixa o życiu Meghan Markle i księcia Harry'ego zostanie wyemitowany już 8 grudnia. A teraz ujawniono trailer, czyli krótką filmową zapowiedź programu Meghan Markle i księcia Harry'ego! Nie zabrakło płaczącej Meghan Markle, dramatycznych ujęć załamanego Harry'ego i... zdjęcia patrzącej na wszystko lodowatym wzrokiem księżnej Kate. Osoby z kręgu brytyjskiej rodziny królewskiej anonimowo mówią o wypowiedzeniu wojny Kate i Williamowi oraz o zdradzie! Co dokładnie widzimy w trailerze? Na pewno nie są to nudne relacje z wizyt charytatywnych. Sensacji nie zabraknie!

"Nikt nie widzi, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami". Meghan Markle i książę Harry znów atakują rodzinę królewską

"Czemu zdecydowaliście się zrobić ten dokument?" - pada pytanie, a na ekranie widać słynne zdjęcie Meghan i Harry'ego idących w deszczu pod parasolem. Następnie widzimy serię słodkich zdjęć książęcej pary - całują się, spędzają weekend z psami, Meghan dotyka ciążowego brzucha... Jest i ujęcie siedzącej w fotelu i płaczącej teatralnie Meghan, obok niej siedzi równie zbolały Harry. "Nikt nie widzi, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami" - padają te słowa, a na ekranie widzimy między innymi ujęcie z kościoła w Wielkiej Brytanii. W ławce siedzą William i księżna Kate, a uwagę zwraca zwłaszcza lodowaty wzrok Kate. Nie ulega wątpliwości, że została przedstawiona jako czarny charakter w pałacu - uważają komentatorzy w brytyjskich mediach. W dodatku trailer ujawniono w samym środku wizyty Kate i Williama w Stanach Zjednoczonych. "To nie jest żadna niespodzianka" - dodają osoby zbliżone do rodziny królewskiej. "Gdy stawka jest tak wysoka, czyż nie najlepiej usłyszeć naszą historię od nas?" - mówi Meghan Markle w trailerze. Ani chybi szykuje się wielka wojna Meghan i księcia z resztą rodziny królewskiej!

Sonda
Co myślisz o trailerze programu Netflixa o Meghan i Harrym?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
ROZPACZ po ŚMIERCI KRÓLOWEJ! "KAROL jest za STARY!" l Futbologia Przemka Ofiary
Nasi Partnerzy polecają