Płodzą dzieci zamiast pracować

Ma 36 lat i 12 dzieci. Żyje ze świadczeń socjalnych, właśnie została babcią

2023-02-02 10:20

Ta kobieta ma 36 lat, a już spłodziła dwanaścioro dzieci i zapewnia, że to nie jest jej ostatnie słowo. W dodatku jej najstarsze dzieci już zaczynają płodzić własne. Rodzina nie pracuje i utrzymuje się wyłącznie ze świadczeń socjalnych. "Dostaję trzy tysiące dolarów na dziecko miesięcznie" - chwali się Veronica Merritt (36 l.) ze Stanów Zjednoczonych.

Veronica Merritt z USA ma 36 lat i 12 dzieci. Planuje 5 kolejnych. Utrzymuje się tylko ze świadczeń socjalnych

Kiedy Veronica Merritt (36 l.) zaszła w ciążę po raz pierwszy, miała niespełna czternaście lat. Wtedy urodziła córkę Victorię, dziś 22-letnią. Potem na świat przyszedł Andrew (17 l.). Veronica rozstała się wówczas z ojcem tych dzieci i związała z kolejnym mężczyzną. Na świat przychodziły następne latorośle. Mieszkanka Syracuse w stanie Nowy Jork ani się obejrzała, jak urodziła kolejnych dziesięcioro. A potem rozstała się także z ich ojcem. O sprawie napisał "New York Post". Kobieta przekonuje, że nie może pracować, bo przecież ma za dużo dzieci. Ale jak dodaje, świadczenia socjalne wystarczają jej na życie. "Dostaję trzy tysiące dolarów na dziecko miesięcznie" - chwali się Veronica Merritt. 500 plus to przy tym grosze na waciki!

36-latka zostanie niebawem babcią. Nie zamierza pracować, chce dalej rodzić dzieci

Chociaż niektórzy przebąkują, że płodna Amerykanka powinna iść do pracy i zająć się tymi dziećmi, które już ma, ona nie zamierza tego robić. Planuje kolejne ciąże - co najmniej pięć - i robi karierę na TikToku, gdzie pokazuje 250 tysiącom obserwatorów, jak ubiera swoje potomstwo w różnokolorowe ubranka, tak, by każde pasowało do ich odmiennych osobowości. W dodatku już niebawem zostanie 36-letnią babcią, bo jej najstarsze dziecko ma już 22 lata.

Sonda
Co myślisz o rodzinie, która ma 12 dzieci i żyje tylko ze świadczeń socjalnych?

QUIZ. Czy znasz teksty piosenek weselnych? Od 8/10 zaczyna się impreza!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst. "Hej dziewczyno, spójrz na misia / On przypomni, przypomni chłopca Ci / Nieszczęśliwego białego misia / Który w oczach ma tylko..."
500+ do likwidacji? Politycy komentują
Listen on Spreaker.